دسترسی سریع
کد خبر: ۸۰۰۶
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۸
توسط انتشارات امیرکبیر؛

شب‌های روشن به چاپ هشتم رسید

چاپ هشتم کتاب «شب‌های روشن و پنج داستان دیگر» با شمارگان هزار نسخه و در ۵۲۶ صفحه توسط انتشارات امیرکبیر منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، کتاب «شب‌های روشن و پنج داستان دیگر» دربرگیرنده شش داستان نیمه‌کوتاه انتخاب شده مربوط به شش دوره خاص از زندگی فئودور داستایوفسکی نویسنده برجسته روسی است که سیر تکامل اندیشه را در این نویسنده بزرگ و نابغه نشان می‌دهد.

قهرمانان شب‌های روشن و پنج داستان دیگر انسان‌هایی بسیار معمولی و از همان دسته کسانی هستند که ما هر روزه پیرامون خود می‌بینیم. در تمام داستان‌ها عشق به انسان‌ها و یا دوست داشتن آن‌ها مشاهده می‌شود، احساسی که سرچشمه تمام ویژگی‌های والای انسانی است و می‌تواند به انسان در دستیابی به مفهوم واقعی خوشبختی کمک کند.

این اثر با زبانی فصیح و مردم‌پسند تحریر شده که لایه لایه‌های زندگی مردم عادی و روحیه پرتلاطم آنان را به تصویر می‌کشد، و چنان زندگانی قهرمانان توصیف شده که خواننده به عمق روحیاتشان پی می‌برد و در فراز و نشیب داستان با آنان همراه می‌شود.

اسامی داستان‌های این مجموعه بجز «شب‌های روشن» عبارتند از: «مردم فقیر»،«بزدل»،«صبور»،«یک اتفاق بسیار ناگوار» و «رویای یک مرد مضحک». این کتاب با جلد سخت و به قیمت 260 هزار تومان در فروشگاههای کتاب وجود دارد.

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار