دسترسی سریع
کد خبر: ۸۱۵۲
۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
مدیرکل تبلیغات آذربایجان شرقی تشریح کرد؛

نحوه ثبت‌نام در مراسم معنوی اعتکاف آذربایجان‌شرقی

مدیرکل تبلیغات آذربایجان شرقی با تشریح نحوه ثبت‌نام در مراسم معنوی اعتکاف این استان گفت: ثبت نام برای حضور در مراسم اعتکاف از روز گذشته در استان آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی، مدیرکل تبلیغات آذربایجان شرقی در این خصوص اظهار داشت: بیش از ۱۴۰ مسجد استان برای برگزاری مراسم معنوی اعتکاف آماده سازی شده است که ۳۰ مسجد در شهرستان تبریز و بقیه در شهرستان ها قرار دارد.

حجت‌الاسلام حسینی اظهار داشت: مساجد استان از روز گذشته تا ۱۲ بهمن ماه مصادف با دهم رجب آماده ثبت نام از علاقه‌مندان برای حضور در آیین معنوی اعتکاف هستند و همچنین ثبت نام به صورت مجازی نیز از طریق سایت تبیان تبریز به نشانی http://tebyan-tabriz.ir/ صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: همچنین ثبت نام حضوری یک ساعت مانده به نماز مغرب و عشا در مساجدی که اعتکاف در آنها برگزار می شود، انجام خواهد شد. ثبت نام برای اعتکاف مسجد جامع تبریز نیز از طریق سایت ضیافت نور به نشانی http://ziafat-noor.ir/ انجام می شود.

مدیرکل تبلیغات آذربایجان شرقی افزود: ثبت نام اعتکاف در شهرستان ها نیز از طریق اداره تبلیغات اسلامی آن شهرستان انجام می شود. معتکفین باید قبل از نماز صبح روز ۱۳ رجب در مساجد حضور پیدا کنند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار