دسترسی سریع
کد خبر: ۸۱۶۵
۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار:

مساجد بیجار برای استقبال از معتکفان غبارروبی می‌شود

حجت‌الاسلام مختاری‌نیا گفت: مساجد شهرستان بیجار برای استقبال از معتکفان از سوی اداره تبلیغات اسلامی بیجار غبارروبی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،حجت‌الاسلام جليل مختاري‌نيا رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار گفت: مراسم معنوي اعتکاف در مساجد شهرستان بیجار برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار افزود: با توجه به فرا رسيدن ايام البيض و برگزاری مراسم معنوی اعتکاف، مسجد جوادالائمه(ع) و مسجد جامع این شهرستان ميزبان معتکفين و مومنان خواهند بود.

وي ادامه داد: اين مساجد با گلاب غبارروبي خواهند شد و بسته‌هاي فرهنگي با موضوع اعتکاف نيز بین شهروندان نیز توزيع خواهد شد.

حجت‌الاسلام مختاری‌نیا تاکید کرد: حضور جوانان در اعتکاف و ارتباط سه روزه آنها با خداوند و انجام اعمال عبادی و توسل به ائمه معصومین(ع) و حضور آنها در این مدت در مساجد، زمینه خوبی برای ارتقای مسائل معنوی و جذب بیشتر جوانان به مسجد به وجود می‌آورد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار یادآور شد: با توجه به اينكه در آستانه ماه‌هاي نيايش هستيم بايد همه تلاش خود را جهت بهتر برگزار شدن مراسم معنوي اعتکاف انجام دهيم.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار