دسترسی سریع
کد خبر: ۸۵۳۷
۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۱

رویداد بانوان کارآفرین خراسان شمالی برگزار شد

رویداد بانوان کار آفرین خراسان شمالی با هدف مطالعه و تولید محتوی در سبک زندگی ایرانی اسلامی و معرفی شاخص‌های الگوی زن طراز انقلاب اسلامی راه اندازی شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی، رویداد بانوان کار آفرین استان خراسان شمالی توسط مرکز مطالعات راهبردی زنان و خانواده رضوان با همکاری سیج جامعه زنان استان و معاونت علمی، پژوهشی و فناوری سپاه برگزار شد.

این رویداد از سلسله اقدامات این مرکز در حوزه سبک زندگی است و به صورت برنامه های مستمر به همایش  سالانه ملی سبک زندگی ایرانی اسلامی در استان ختم می گردد.

این مرکز در سه حوزه جوانی جمعیت و فرزند پروری، سلامت و بهداشت جسم و روان، مشاغل مناسب زنان بر اساس اسناد بالادستی فعالیت دارند

رویداد بانوی کارآفرین تاثیر گذار  در کارگروه مشاغل زنان مصوب و در ۲۶ بهمن  هر سال برگزار می گردد که در این رویداد بانوان استانی و فعال در عرصه تولید و اشتغال شناسایی و در ۴ بعد اشتغال و کارآفرینی، بعد فردی ، بعد خانوادگی و بعد اجتماعی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

در ارزیابی اولیه از بین ۷۰ نفر بانوی ثبت نام شده و معرفی شد حدود ۱۵ نفر ( ۹ نفر منتخب و ۶ نفر شایسته تقدیر) انتخاب شده و تعدادی از آنها در حضور مسئولان به ارائه تجربیات موفق در ۴ بعد ذکر شده می پردازند.

ارسال نظر
پرطرفدار