کد خبر: ۸۶۰

بالا بردن نرخ پوشش خدمات فرهنگی به ظرفیت های مردمی از اولویت های مهم سال 1401

در نشستی با حضور مسئولان قرارگاه‌های فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، تدوین برنامه‌های عملیاتی سال 1401 مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۵

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان، در این نشست که با حضور معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی، فرماندهان قرارگاه‌های 10 گانه اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان  و جمعی از کارشناسان مرتبط با این امر برگزار شد، بر اساس ابلاغ دفتر مرکزی نسبت به ضرورت تدوین برنامه‌های فرهنگی و قرآنی سال آینده، شاخص‌های اجرایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 
حجت الاسلام فردآقایی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان در این باره به بیان توضیحاتی پرداخت و اظهار داشت: در این نشست که محورهای مهم عملیات فرهنگی سال آینده مورد توجه و مطالعه قرار گرفت بنا شد در ابتدا هر کدام از واحدهای اداره کل بر اساس آنچه که ضرورت‌های مأموریتی آنها ایجاب می‌کند نسبت به تدوین و اعلام اولویت‌های راهبردی برای سال 1401 اقدام کنند.
 
این مقام فرهنگی خاطرنشان کرد: امیدواریم بعد از تعیین اولویت‌ها و راهبردهای کلان برنامه‌ها، در گام بعدی هر کدام از این واحدها نسبت به تعریف فعالیت‌های مرتبط جهت نیل به مأموریت‌های سال آینده اقدامات لازم را سامان دهند.
 
پایان خبر/.
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار