دسترسی سریع
کد خبر: ۸۶۶۵
۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۶
با ثبت بیش از ۲۶۰۰۰ بازدید ؛

«نمایشگاه مجازی چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی» مورد استقبال قرار گرفت

نمایشگاه مجازی سوگواره هنر عاشورایی که با موضوع پویش بهترین اثر از نگاه مردم، از ۱۷ بهمن در سایت نگارستان به نمایش درآمد، با استقبال کم‌نظیر دوستداران هنر روبه‌رو شد.
مجید معافی نویسنده

«نمایشگاه مجازی چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی» مورد استقبال قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، نمایشگاه مجازی «چهاردهمین سوگواره هنرعاشورایی» با همکاری موسسه سپهر سوره هنر و نگارستان حوزه هنری از ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ در ۵ بخش نقاشی، طراحی پوستر، تایپوگرافی، پرچم و کتیبه و کمیک استریپ (پی‌نما) در سایت نگارستان به نمایش درآمد.

این نمایشگاه مجازی شاهد استقبالی کم‌سابقه بود و توانست در کمتر از ۲۰ روز آمار خیره کننده بیش از ۲۶۰۰۰ بازدید را به ثبت برساند.

رونمایی از نمایشگاه مجازی چهاردهمین سوگواره در قالب پویش انتخاب بهترین آثار از نگاه مردم صورت گرفت که این فرصت به مخاطبان داده شد تا به آثار منتخب خود رأی دهند و در قرعه‌کشی ۵ سفر به عتبات عالیات شرکت کنند.

همزمان با روز ولادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در ۵ اسفند ۱۴۰۱، این پویش پایان یافت و برندگان قرعه‌کشی شرکت در پویش مشخص شدند که به شرح زیر است:

بخش نقاشی: حامد قشقائی، بخش تایپوگرافی: لیلا نفر، بخش کمیک استریپ: شاهین سعیدی، بخش پرچم و کتیبه: فاطمه عابد، بخش پوستر: عفت کدخدایی

علاقه‌مندان به بازدید مجازی از آثار چهاردهمین سوگواره هنر عاشورایی می‌توانند به سایت نگارستان به آدرس www.negarestan.hozahonari.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر
پرطرفدار