دسترسی سریع
کد خبر: ۸۷۲۰
۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
پیام تشکر حجت‌الاسلام قمی به دست اندرکاران جشنواره فیلم ۱۰۰:

جشنواره صد نویدبخش هوای تازه در سینمای ایران است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی برگزاری باکیفیت جشنواره فیلم ۱۰۰ را نویدبخش هوایی تازه‌ در سینمای ایران دانست.

جشنواره صد نویدبخش هوای تازه در سینمای ایران استبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی ضمن تشکر از دست اندرکاران جشنواره فیلم ۱۰۰، برگزاری با کیفیت این جشنواره را نویدبخش هوای تازه‌ای در سینمای ایران دانست که محدود به پایتخت نیست و متعلق به هنرمندان سراسر کشور است.

متن پیام حجت‌الاسلام و المسلمین محمّد قمی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سیزدهمین جشنواره فیلم صد علاوه بر افزایش قابل توجه کیفیت در اجرا و برگزاری، و مشارکت قابل توجه آثار بخش بین‌الملل، میزبان خیل جوانان مشتاق هنرمند از سراسر سرزمین عزیزمان بود؛ جوانانی که هم از حیث کمیّت حدنصاب تازه‌ای در تمام ادوار این جشنواره رقم زدند و هم از حیث کیفیت آثار، خلّاق هستند و پویا و پرانگیزه. جوانانی که نویدبخش هوای تازه‌ای در سینمای ایران هستند که دیگر محدود به گعده‌های محدود در پایتخت نیست و قدم را از تهران فرا نهاده و به تمام استان‌های این دیار پهناور و عزیز تعلق دارد.

نباید فراموش کنیم در واپسین روز‌های سالی که برخی بر طبل تفرقه و تحریم هنر می‌کوبیدند، حضور گسترده علاقمندان و اهالی تازه‌نفس سینما در جشنواره فیلم ۱۰۰ و سالن‌های مملو از جمعیت دیگر بار ثابت کرد که هنر تحریم شدنی نیست و این جنس رفتار‌های سلبی جایی در فرهنگ مترقی ایرانیان ندارد.

اینجانب به خواهران و برادرانم در دبیرخانه جشنواره و هیئت محترم داوران، سازمان سینمایی سوره و حوزه هنری انقلاب اسلامی بابت برگزاری باکیفیت و مطلوب این جشنواره خداقوت می‌گویم و برای تک تک هنرمندانِ حاضر در جشنواره آینده‌ای روشن به نور پروردگار مسئلت دارم.

محمّد قمی
۱۳ اسفند ۱۴۰۱

گفتنی است سیزدهمین دوره جشنواره فیلم ۱۰۰ به دبیری یوسف منصوری در پردیس سینمایی ملت برگزار شد که در آن نزدیک به ۴۶۰۰ اثر از تمام استان‌های ایران و ۱۲۷ کشور جهان حضور یافتند.

ارسال نظر
پرطرفدار