دسترسی سریع
کد خبر: ۸۷۴۷
۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۶

آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تا توزیع رایگان ده هزار قرص نان به مناسبت نیمه شعبان در کردستان

برنامه‌های تبلیغات اسلامی استان کردستان در نیمه شعبان اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام برومند رازیانی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان اظهار کرد: به مناسبت نیمه شعبان برنامه‌های مختلفی در سطح مساجد، حسینیه، هیئات مذهبی و مهدیه شهر و روستاهای استان کردستان برگزار می‌شود.

 وی با اشاره به بخشی از برنامه های این ایام افزود: نصب بنر و فضا سازی سطح شهرستانهای استان، نور افشانی در شب ولادت حضرت قائم(عج)، برگزاری جشن بزرگ نیمه شعبان در قروه با پیش بینی مشارکت پنج هزار مخاطب، برگزاری ۱۵ جشن ولادت در شهر و روستاهای شهرستان قروه، برگزاری مراسم باشکوه خانوادگی با حضور مردم در محوطه شهرک ورمقان سنندج و اجرای جشن‌های شعبانیه در مساجد شهر و روستاهای استان از دیگر برنامه های نیمه شعبان در کردستان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان، طبخ و توزیع ده هزار قرص نان در مناطق حاشیه شهرستان سنندج، برپایی بیش از پنجاه ایستگاه صلواتی در شب وروز میلاد حضرت قائم در شهرهای کردستان، برگزاری مراسم شب برات در مساجد اهل سنت با اجرای دف نوازی و مولودی‌خوانی، تجلیل از فعالان جوان عرصه مهدویت و اهدای هدیه به افرادی که نامشان ملقب به حضرت مهدی و القاب مبارک آن حضرت است نیز از دیگر برنامه های استان کردستان در نیمه شعبان است.

حجت‌الاسلام رازیانی اضافه کرد: توزیع کتاب زندگینامه چهارده معصوم و پخت و توزیع رایگان ده هزار قرص نان در نیمه شعبان و آزادی زندانیان جرائم غیرعمد نیز از دیگر برنامه های استان کردستان در نیمه شعبان است.

 وی از برگزاری جشن نیمه شعبان ویژه خواهران در حسینیه سنندج خبر داد و گفت: این مراسم جشن نیز با حضور سه هزار بانوی سنندجی برگزار می‌شود.

 رازیانی برگزاری اجتماع کودکان مهدوی ویژه نونهالان پنج تا ده سال در شهرستان بیجار را از دیگر برنامه‌های نیمه شعبان در کردستان نام برد و افزود: برگزاری ویژه برنامه نیمه شعبان در حسینیه مریوان با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع نیز از برنامه‌های نیمه شعبان استان است.

ارسال نظر
پرطرفدار