کد خبر: ۸۹۲۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان خبر داد:

اعزام گروه‌های جهادی به سواحل خلیج فارس در ایام عید نوروز

حجت الاسلام حقانی از عزام گروه‌های جهادی در سواحل خلیج فارس در ایام عید نوروز در بندرعباس خبر داد و گفت: گروه‌های جهادی در سنوات گذشته در ایام تعطیلات انگیزه و شور مضاعفی در خدمت‌رسانی به مردم بویژه در مناطق بوستانها، سواحل، نمایشگاه‌ها و بویژه نقاط کم‌برخوردار کشور را بوجود آوردند تا به این صورت شادی‌ها و احساسات پاک عاطفی را بین مردم تقسیم کنند.
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی ، نشست ستاد ساماندهی شئون فرهنگی با حضور کارشناسان فرهنگی دستگاه‌های اداری استان و با موضوع  ماه مبارک رمضان و عید نوروز در سالن کنفرانس اداره کل تبلیغات اسلامی هرمزگان برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام حقانی مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان در این نشست با عرض تبریک گرامیداشت ماه رمضان، ماه بندگی و عبودیت به درگاه الهی اظهار داشت: رمضان، ماه خودسازی و تطهیر نفس، عبادت و بندگی خدا و ماه نزول قرآن و میهمانی خداست و ضرورت دارد زمینه حضور مومنین در مراسمات و این مناسبت الهی در مساجد فراهم نمائیم.

 

وی با اشاره به همزمانی ایام عید نوروز و ماه مبارک رمضان اذعان داشت: این ایام فرصت فراوانی برای کسانی که دغدغه نظام و انقلاب را دارند فراهم کرده تا در قالب برنامه های مهم، اهداف انقلاب اسلامی را دنبال کنیم.

 

حجت‌الاسلام حقانی اذعان داشت: در ایام نوروز مسافران و گردشگران زیادی وارد استان خواهند شد و برنامه ریزان حوزه فرهنگ می بایست، با مخاطب شناسی و رونق برنامه‌های فرهنگی و پویا بتوانند هم حرف نظام و انقلاب را به گوش همه آحاد مردمی برسانند و هم زمینه نشاط و پویایی آنان را فرهم کنند و این مهم، جزء مطالبات مقام معظم رهبری است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان، حضور نیروهای جهادی را در ایام ماه مبارک رمضان و عید نوروز، یک ظرفیت و فرصت بی بدیل برای اجرای برنامه های پویای فرهنگی برشمرد و افزود: با توجه به استقبال اقشار مختلف از تشکیل گروه و فعالیت‌های جهادی، خوشبختانه امسال تمهیداتی برای اعزام گروه‌های جهادی اندیشیده شده است.

 

حجت‌الاسلام حقانی عنوان داشت: گروه‌های جهادی در سنوات گذشته در ایام تعطیلات انگیزه و شور مضاعفی در خدمت‌رسانی به مردم بویژه در مناطق بوستانها، سواحل، نمایشگاه‌ها و بویژه نقاط کم‌برخوردار کشور را بوجود آوردند تا به این صورت شادی‌ها و احساسات پاک عاطفی را بین مردم تقسیم کنند که شایسته قدردانی است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان به برنامه‌های ماه مبارک رمضان اشاره و افزود: دارالقرآن الکریم استان در این ایام برنامه‌ها و تمهیدات موثری با محتوای قابل ارائه و جدید در مساجد و محافل قرآنی در حوزه قرآنی اندیشیده و برنامه محله همدل که یکی از این برنامه‌ها در ایام ماه مبارک رمضان است،با نگاه به مسجد محوری و خدمت به مردم  فعالیت خودش را آغاز خواهد کرد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار