کد خبر: ۸۹۵

اعلام اسامی برندگان چهارمین جشنواره قرآن و عترت (ع) استان اردبیل

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی اردبیل از اعلام اسامی نفرات برتر استانی چهارمین جشنواره قرآن و عترت (ع) خبر داد.
۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام عزیز صابر در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل به برگزاری چهارمین جشنواره قرآن و عترت (ع) همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل اشاره کرد و گفت: مرحله استانی چهارمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه همسران و فرزندان طلاب با هدف ترویج سبک زندگی قرآنی در جامعه و تبیین تأثیر تعالیم اسلامی در تربیت دینی فرزندان و خانواده در آذرماه ۱۴۰۰ در اردبیل برگزار شداست.

وی افزود: مرحله کشوری مسابقات در نیمه دوم بهمن ماه سالجاری و به صورت مجازی و فقط در بخش شفاهی و از میان رتبه های اول و دوم رشته های حفظ کل، ترتیل ۲۸ و ۲۹ و قرائت تقلیدی قرآن کریم برگزار خواهد شد که فایل قرائت تقلیدی برای شرکت کنندگان این بخش در سایت تلاوت به آدرس https://telavat.ir/ بارگذاری می‌شود.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی اردبیل اسامی برندگان مرحله استانی چهارمین جشنواره بین‌المللی قرآن و عترت ویژه همسران و فرزندان طلاب استان اردبیل را به شرح ذیل اعلام کرد:

در بخش شفاهی:

گروه فرزندان طلاب برادر و خواهر رده سنی پایین ۱۵ سال:

مقطع پیش دبستانی:

در رشته حفظ (۱۰ سوره آخر قرآن به همراه سوره حمد):

نفر اول: مائده محمودی فرزند موسی

مقطع ابتدایی:

در رشته حفظ (۱۵ سوره آخر قرآن):

نفر اول: زهرا ندائی فرزند مرتضی

نفر دوم: کوثر مسعودی فرزند حسین

نفر سوم: مهدی توحیدی فرزند علی

در رشته ترتیل (سوره فجر تا ناس):

نفر اول: محمد حسین قهرمانپور فرزند علی

نفر دوم: امیر طه قهرمانپور فرزند علی

نفر سوم: هستی عزیزی فرزند حسین

در مقطع متوسطه دوره اول:

در رشته ترتیل (جز۲۹ قرآن):

نفر دوم: اسماء علم الهدی فرزند سید وهاب

در رشته قرائت تقلیدی (ویژه برادران ):

نفر اول: محمد حسن فیاض علایی فرزند رضوان

نفر سوم: محمد طه ولی نژاد فرزند علیرضا

در رشته اذان (ویژه برادران):

نفر دوم: سید علیرضا نظری فرزند سید ذوالفقار

نفر سوم: محمد مهدی علایی فرزند محمد


در گروه فرزندان طلاب برادر و خواهر بالای ۱۵ سال:

در رشته حفظ (۵ جز قرآن):

نفر دوم: محمد مهدی قانع فرزند عبدالله

در رشته حفظ( ۱۰ جز قرآن):
فر سوم محمد جواد محمدی

در رشته ترتیل (جز ۲۸ و ۲۹ قرآن)

نفر سوم: حسام خدایی فرزند شمسعلی

در گروه همسر طلاب برادر:

در رشته حفظ (جز ۱ قرآن):

نفر دوم: زهرا صحرایی فرزند حسین

نفر سوم: خدیجه ملکی فرزند صادق

در رشته حفظ (۵ جز قرآن):

نفر اول: یلدا فهیم فرزند سید طاهر

نفر سوم: زهرا ظفردارمند فرزند عباس

در رشته حفظ (۲۰ جز قرآن):

نفر اول: زهرا فخیمی فرزند بلال

دررشته ترتیل (جز۲۸ و ۲۹ قرآن):

نفر سوم: رقیه دشتی فرزند قسمت

در بخش طلاب خواهر:

در رشته حفظ (جز۱ قرآن):

نفر دوم: زهرا عالی زاده فرزند احد

نفر سوم: زهرا مهربان فرزند امین آقا

در رشته ترتیل (جز ۲۸ و ۲۹ قرآن):

نفر دوم: زهرا رضایی فرزند مروت

رباب طالقانی فرزند حسنعلی

در بخش کتبی:

در مسابقات تفسیر سوره نور:

از بین طلاب خواهر:

نفر اول: پری باباکشی زاده فرزند رفیع

نفر دوم: فرشته نیکبخت فرزند بختیار

نفر سوم: فرزانه صبوری فرزند جبرائیل

در رشته درسنامه نهج البلاغه:

از بین همسر طلاب برادر:

نفر اول رباب شهبازی کردکندی فرزند تارویردی

از بین طلاب خواهر:

نفر اول: لاله سلامتی فرزند مرحمت

در رشته دعای هفتم صحیفه سجادیه:

در بخش فرزندان بالای ۱۵ سال طلاب برادر و خواهر:

نفر اول مهدی قربانزاده فرزند خوشروز

در بخش همسر طلاب برادر:

نفر اول: زهرا ظفردارمند فرزند عباس

نفر دوم: سمیه سلطانی فرزند اباذر

در بخش طلاب خواهر:

نفر اول: حمیده فتحیان فرزند امیدعلی

نفر دوم: لیلا علیزاده فرزند ذبیح اله

نفر سوم: مهسا سلیمانی فرزند ودود

گفتنی است، جزئیات و نحوه برگزاری مسابقات مرحله کشوری طی تماس تلفنی به شرکت کنندگان اعلام خواهد شد.

ارسال نظر