همراه با سایر نقاط کشور؛

پویش «پرچم افتخار_سرود افتخار» طی دهه فجر در سیستان و بلوچستان اجرا می‌شود

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، گفت: همراه با سایر نقاط کشور، پویش «پرچم افتخار_سرود افتخار» طی دهه فجر در سطح استان اجرا می‌شود.
۱۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام منصور باقر بیک تبریزی، ضمن عرض تسلیت به مناسبت وفات آیت الله صافی گلپایگانی و تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی  در گفتگو با روابط عمومي اين اداره كل اظهار داشت: همراه با سایر نقاط کشور، پویش «پرچم افتخار_سرود افتخار» طی دهه فجرسال جاری در سطح استان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه براساس طرح پرچم افتخار در تلاشیم که تمام محلات شهرها و روستاهای سیستان و بلوچستان به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران مزین شود.

وی اظهار کرد: در این پویش، مردم می‌توانند با ارسال عدد "یک" به شماره ۳۰۰۰۲۱۲ درخواست نصب پرچم ایران را داشته باشند یا با انتشار تصاویر نصب پرچم در سردر خانه‌ها و مغازه‌ها و اماکن عمومی عکس بگیرند و در فضای مجازی با #پرچم_افتخار منتشر کنند.

باقربیک تبریزی، اضافه کرد: در قالب همین پویش، طرح بزرگ «سرود افتخار» نیز به صورت سراسری در سطح کشور در دستور کارسازمان تبلیغات اسلامی  قرار گرفته و براساس آن مقرر شده تا در محل های برگزاری جشنها، راهپیمایی و تمامی برنامه های مرتبط با ایام الله دهه فجر، گروه های سرود حاضر و به اجرای سرود انقلابی بپردازند و با توجه به اعلام آمادگی اطلاع داده شده به اداره کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، در اکثر شهرستان های استان این پویش اجرا خواهد شد.

وی در پایان از عموم مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در خواست کرد تا در این پویش بزرگ سراسری مشارکت داشته باشند.

ارسال نظر