کد خبر: ۹۳۰

اجرای پویش «پرچم افتخار» با همکاری تبلیغات اسلامی و پست اردبیل

در راستای پویش «پرچم افتخار» اداره کل تبلیغات اسلامی با همکاری اداره پست استان اردبیل این طرح فرهنگی را اجرا می‌کنند.
۲۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۹
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده در جلسه مشترک با مدیر کل پست استان اردبیل، با تبریک ایام الله دهه فجر و چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همکاری و تعامل ادارات با یکدیگر در پیشبرد امور را عامل موثر در توسعه فعالیت ها عنوان کرد و اظهار داشت: در دهه فجر امسال علاوه بر برنامه ها و مراسم فرهنگی در گرامی داشت این ایام، پویش ملی «پرچم افتخار» در استان اردبیل همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شود.

وی گفت: در این پویش پرچم ایران به تعداد ۳۰۰ عدد توسط تبلیغات اسلامی استان خریداری شده و به ثبت نام کنندگان در سامانه «پرچم افتخار» با ارسال عدد ۱ به شماره پبامکی ۳۰۰۰۲۱۲، پرچم به صورت رایگان ارسال می‌شود که لازم است اداره پست در ارسال رایگان این پرچم ها با اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل همکاری کند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در خصوص ارسال عکس و فیلم از نصب پرچم بر سر در خانه ها گفت: برای شرکت در این پویش نیز علاقمندان می‌توانند عدد ۲ را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۱۲ ارسال کنند که به چند تن از شرکت کنندگانی که در این پویش مشارکت داشته اند به قید قرعه هدایای نفیسی توسط سازمان تبلیغات اسلامی اهدا می‌شود.

در ادامه محمد جوادی مدیر کل پست استان اردبیل با ابراز خرسندی از فعالیت های فرهنگی در پاسداشت ایام الله دهه فجر به همت تبلیغات اسلامی استان، آمادگی این اداره را برای همکاری در اجرای پویش «پرچم افتخار» اعلام کرد.

وی عشق و علاقه به وطن را ودیعه بزرگ الهی در قلوب آحاد مردم جامعه عنوان کرد و گفت: ما در مقابل پایداری و استقامت مردم در حفظ و حراست از آرمان های امام راحل (ره) و شهدای انقلاب مسئولیم و باید تمام تلاش خود را در خدمت به مردم به‌کار بندیم.

جوادی افزود: نیروهای خدوم اداره پست در ارتباط مستقیم با مردم همواره با سعه صدر و احترام به خدمت رسانی پرداخته و علاوه بر وظایف محوله، در کمک به مردم در مواقع سختی از هیچ تلاشی فروگذار نبوده اند.

مدیر کل پست استان اردبیل از آمادگی این اداره در توزیع اقلام پستی در پویش «پرچم افتخار» حتی به مناطق دوردست و صحب العبور استان خبر دادو گفت: تمام نیروهای پست مستقر در مرکز و نیز شهرستان تابعه با افتخار در خدمت برنامه های برنامه های فرهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل هستند.

ارسال نظر