کد خبر: ۹۳۱

اجرای طرح کاهش آسیب های اجتماعی با عنوان 'خانواده خوشبخت' در اردبیل

مسئول امور بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل از اجرای طرح کاهش آسیب های اجتماعی "خانواده خوشبخت" در محلات اردبیل خبر داد.
۲۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی اردبیل، سارا حقی در مصاحبه با روابط عمومی این اداره کل در سخنانی به برنامه های فرهنگی در راستای تحکیم بنیان خانواده اشاره و اظهار کرد: با هدف ارتقای سطح آگاهی بانوان و ترویج تربیت دینی در بین خانواده ها، طرح کاهش آسیب های اجتماعی با عنوان خانواده خوشبخت در محلات شش گانه اردبیل برگزار می‌شود.

وی به اهمیت نقش خانواده سالم در ایجاد جامعه سالم اشاره کرد و گفت: خانواده رکن اساسی جامعه اسلامی بوده و پرداختن به این بنای مقدس و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی خود، همواره سبب اصلاح خانواده بزرگ انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن از حیات حقیقی بوده است.

مسئول امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی اردبیل به برنامه های فرهنگی در محلات شش گانه اردبیل در راستای کاهش آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: جلسات سخنرانی با عنوان خانواده خوشبخت در مسجد امام رضا (ع) اسلام آباد، مسجد جامع نیار، مسجد امام حسن مجتبی(ع) شهرک حقیقت، حسینیه علی اصغر (ع) کاظم آباد، مسجد امام سجاد(ع) وحدت و مسجد علی اصغر (ع) درویش آباد از تاریخ ۱۷ تا ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ اجرا می‌شود.

حقی گفت: در این جلسات اساتید حوزه و دانشگاه به سخنرانی و پاسخ به سوالات مخاطبین می پردازند.

گفتنی است، این طرح با همکاری امور فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی و محور خانواده قرارگاه فرهنگی فاطمه الزهرا (س) اردبیل برگزار می‌شود.

ارسال نظر