دسترسی سریع
کد خبر: ۹۳۷۸
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳

ساخت، تعمیر و پشتیبانی ٩٥ خانه عالم با مشارکت مردمی

معاون اداری، مالی اداره کل تبلیغات اسلامی استان سمنان از ساخت، تعمیر و پشتیبانی ٩٥ خانه عالم با مشارکت گروه‌های مردمی در استان خبر داد و گفت: هدف اصلی سازمان در ساخت خانه‌های عالم مشارکت و حضور مردم روستا‌ها است.

به گزارش روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان سمنان، سهیل سلیمی نسب با اشاره به تعداد ٧٤ خانه عالم در استان سمنان که طی چند سال گذشته ساخته شده است و مالکیت آن بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی است، افزود: ١٥ خانه عالم دیگر به صورت مردمی ساخته شده که وظیفه ما حمایت و پشتیبانی از آن‌ها است.

وی با بیان اینکه ٦ خانه عالم طی یک سال و نیم گذشته در حال ساخت بوده است که سازمان تبلیغات آن را در مراحل ابتدایی تحویل گرفته و اکنون مراحل پایانی کار را طی می‌کنند، تصریح داشت: سازمان توانسته بودجه، پشتیبانی، تامین و نگهداری خانه عالم‌های موجود را هم تامین کند.

این پژوهشگر و جوان برتر استان، هدف اصلی سازمان تبلیغات در ساخت خانه‌های عالم را مشارکت و حضور نیرو‌های مردمی برشمرد و ابراز داشت: سازمان در راستای حضور مردم به منظور ساخت و تعمیر خانه‌های عالم، تفاهم نامه همکاری بین بسیج سازندگی استان و بنیاد علوی منعقد کرد تا از ظرفیت آن‌ها در مناطق محروم استفاده کند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار