رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی:

سازمان تبلیغات اسلامی از نهادهای حیاتی و مهم کشور است

تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: تبلیغات اسلامی با توجه به وظایف و تکالیفی که بر عهده دارد از نهادهاي حیاتی و مهم کشور و استان به شمار می‌رود.
۲۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی آذربایجان‌شرقی، محمد فرشکاران صبح امروز در دیدار مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اظهار کرد: تبلیغات اسلامی با توجه به وظایف و تکالیفی که بر عهده دارد از ارگان‌های حیاتی و مهم کشور و استان به شمار می‌رود.

وی افزود: تبلیغات اسلامی یک نهاد عمومی غیردولتی بوده که در فشارها و تنگناهای مالی و اعتباری کارهایی را انجام می‌دهد که برای ارزشگذاری آنها نمی‌توان نرخی تعیین کرد.

فرشکاران تصریح کرد: رسیدن به اصول تفکری منظم و ارزشمند که منطبق بر نوع تفکرات نسل جوان و فهم جامعه مدرن باشد، هدف خطیری است که تبلیغات اسلامی باید در جهت تحقق آن تلاش کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی متذکر شد: دشمن هیچ غفلتی ندارد و در تمام عرصه‌ها شاهرگ‌ها را شناسایی کرده و با تکیه بر موضوعاتی مثل FATF و تحرم‌های ناجوانمردانه کشور را در تنگناهای شدید مالی قرار می‌دهد.

این مسوول ادامه داد: اگر نتوانیم ارزش‌هایی مثل خودباوری و استقلال را در بین نسل جوان نهادینه کنیم و از لحاظ اقتصادی به کشورهای بیگانه وابسته باشیم، به تدریج شاهد جایگزینی فرهنگ منحط غربی با فرهنگ و تمدن دیرین اسلامی کشور خواهیم شد.

وی تاکید کرد: این در حالی است که قرارگیری علم و منطق در کنار ارزش‌های دینی جامعه را به بلوغ می‌رساند و موجب سرافرازی در همه عرصه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می‌شود.

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود حسینی، سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌شرقی نیز ضمن ارایه گزارشی جامع از برنامه ها و فعالیت ها و معرفی پتانسیل های موجود در اداره کل تبلیغات اسلامی استان بر لزوم توجه مدیران ارشد به این توانمندی ها تاکید کرد.

ارسال نظر