دسترسی سریع
کد خبر: ۹۳۹۳
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی خبرداد:

اجتماع مردمی تجلیل از شهدای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی، از برگزاری اجتماع بزرگ مردمی در تکریم شهدای آمر به معروف و ناهی از منکر، در روز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت‌ماه در سراسر کشور خبر داد.

اجتماع مردمی تجلیل از شهدای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شودبه گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، به پاس تکریم مقام شامخ شهدای آمر به معروف و ناهی از منکر، حجت‌الاسلام روح‌الله حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی از برگزاری اجتماع بزرگ مردمی در بیش از هزار نقطه کشور خبر داد و گفت: به منظور تجلیل و تکریم رشادت‌های شهدایی که در روز‌های اردیبهشت‌ماه به شهادت رسیدند، به ویژه شهید سلیمانی، شهید شهرکی و همسرش و شهید الداغی که ناجوانمردانه در راه امر به معروف و نهی از منکر جانشان را فدا کردند، در بیش از ۱۰۰۰ نقطه مراسم بزرگداشت برگزار خواهد شد.

قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی، با بیان اینکه فراخوان این اجتماع به استان‌ها ارسال شده، یادآور شد: تا امروز با توجه به فراخوان ارسال شده، مجموعه‌های مردمی از جمله مساجد، حسینیه‌ها، هیئت‌ها و بقاع متبرکه به این پویش ملی پیوسته‌اند و هر کدام برنامه‌های شاخصی را برای این روز تدارک دیده‌اند.

وی در خصوص زمان برگزاری این مراسم اظهار کرد: طبق برنامه‌های ریزی‌های انجام شده این مراسم همزمان با روز هفتم و سوم شهادت این عزیزان، پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام حریزاوی به چند منطقه شاخص بابلسر، سیستان و بلوچستان و سبزوار اشاره کرد و گفت: به فراخور آیین‌هایی که به مناسبت شهادت شهدای امر به معروف برپا می‌شود، ختم قرآن، روضه‌خوانی و سخنرانی نیز خواهیم داشت و برنامه‌های شاخص و محوری استان‌ها در همکاری با رسانه ملی، از شبکه‌های مختلف سیما زیرنویس خواهد شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار