دسترسی سریع
کد خبر: ۹۴۱۲
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴
به همت و ابتکار اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان برگزار شد

آیین تجلیل و تقدیر از ۲۰۰ نفر فعال عرصه‌های مختلف جهاد تبیین

برای نخستین بار و به ابتکار اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مراسم تجلیل و تقدیر از فعالان و موثرین عرصه‌ی جهاد تبیین در سالن همایش‌های صداوسیمای مرکز اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، در این آیین که همزمان با سالروز شهادت آیت الله مطهری ره و روز گرامی داشت مقام معلم با حضور چهره‌های برجسته فرهنگی، قرآنی، اجتماعی، مذهبی و مردمی برگزار شد، حجت الاسلام مهدی فوقی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان ضمن اشاره به لزوم اهمیت و پرداخت به جهاد تبیین در عرصه‌های مختلف، افزود: سازمان تبلیغات اسلامی یکی از اولویت‌ها و رویکرد‌های خود را پرداختن به این موضوع قرار داده است و این آیین فقط با هدف تشکر و قدردانی از تلاش‌های عزیزانی برگزار شده که به هر نحوی در این زمینه موثر و فعال بوده اند.

وی گفت: در این آیین چهره‌های موثری از حوزه‌های مختلف تبلیغ، هنر، فیلم و رسانه و خبر، هیئت، مداحی، فعالیت‌های قرآنی، مجموعه‌های مردمی، اداری و بانوان حضور دارند، که هر کدام به نوبه‌ی خود در عرصه انقلاب اسلامی و روشنگری اندیشه‌های تبیینی فعالیت داشتند و تقدیر از ایشان را وظیفه خود می‌دانیم.  

سخنرانی با موضوع «تبیین و مسیر انقلاب» توسط حجت الاسلام سید سعید حسینی نماینده، ولی فقیه و امام جمعه شهرستان کاشان، اجرای گروه سرود یاوران ولایت، پخش نماهنگ، تشریح و تبیین مهرواره هوای نو، محله همدل و نشر خوبی‌ها از جمله برنامه‌های این همایش بود.  

در این آیین که حجت الاسلام  استاد مهدی دانشمند، محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، افشار نیا مدیرکل صداوسیما، حجت الاسلام مهدی امینی مشاور استاندار در امور مردمی سازی دولت و احمد نوری رئیس حوزه هنری استان نیز حضور داشتند، از ۲۰۰ با اهدای لوح و تندیس از فعالان عرصه‌ی جهاد تبیین تجلیل به عمل آمد.

 

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار