کد خبر: ۹۴۱۷

دوشنبه‌های نقدکتاب سوره برگزار می‌شود

سومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» کتاب «تئاتر و اسلام» نوشته دکتر ماروین کارلسون به بحث گذاشته می‌شود.
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۷

دوشنبه‌های نقدکتاب سوره برگزار می‌شودبه گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، دانشکده هنر با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه، سومین فصل از جلسات «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» را برگزار می‌کند. در نخستین نشست از فصل سوم این برنامه، کتاب «تئاتر و اسلام» نوشته دکتر ماروین کارلسون به بحث گذاشته خواهد شد. در این جلسه دکتر علی حاجی ملاعلی به‌عنوان منتقد کتاب و مهدی چاوش‌فر به‌عنوان مترجم حضور خواهند داشت. دبیری نشست را نیز دکتر رامتین شهبازی بر عهده دارد. همچنین در جلسه افتتاحیه، نویسنده کتاب دکتر ماروین کارلسون به شکل مجازی در این نشست حضور خواهد داشت. 

این نشست دوشنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۸ در سالن کنفرانس طبقه پنجم دانشگاه سوره برگزار می‌شود و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

سلسله نشست‌های «دوشنبه‌های نقد کتاب سوره» در راستای اهداف پژوهشی و آموزشی دانشکده هنر دانشگاه سوره متناسب با گروه‌های آموزشی دایر در دانشکده با انتخاب مکتوبات مناسب می‌کوشد تا زمینه‌های گسترش علم و آشنایی دانشجویان را با صاحب‌نظران گسترش دهد. در فصل اول توانست علاقه‌مندان بسیاری را به خود جلب کند. فصل دوم نیز برای ۱۲ جلسه برنامه‌ریزی شد و حوزه‌هایی همان ادبیات نمایشی، نمایش، عکاسی، فلسفه و نظریه هنر، انیمیشین، هنر اسلامی، نقاشی و گرافیک را دربرگرفت. اکنون فصل سوم نیز برای هشت جلسه پیش‌بینی‌شده است که تا اواخر تیرماه به طول خواهد انجامید. 

در هر جلسه برای اینکه علاقه‌مندان فرصت مرور کتاب را داشته باشند کتاب هفته بعد معرفی می‌شود.

اخبار مرتبط
ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار