۵۴ : ۰۴ - ۱۰ ذی القعده ۱۴۴۴ - چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۹۴۸۷
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۲
حجت الاسلام والمسلمین احمدی؛

باید از ظرفیت جبهه مردمی انقلاب در پیشبرد برنامه‌ها استفاده کرد

نشست اجرایی عملیات مهرواره محله همدل و نشر خوبی‌ها و جشنواره ملی گوهر شاد و دهه کرامت با حضور رؤسای ادارت تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی؛  حجت الاسلام احمدی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان با اشاره به در پیش بودن دهه کرامت گفت: دهه کرامت تجلی کرامت انسانی در وجود شاخص‌ترین فرزندان امام موسی بن جعفر(ع) و نوید دهنده‌ ادامه حیات اسلام و ارزش‌های انسانی در سایه آموزه‌های دینی و قرآنی است.
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در ادامه افزود: ما در کشور عزیزمان هر چه داریم از برکت وجودی این امام همام و خواهر مکرمه شان است لذا یکی از امور مهم در برنامه‌های این دهه، تبیین و معرفی سیره زندگی امام رضا (ع) و تبیین جایگاه امامت و ولایت در مسیر تعالی جهان اسلام ناب بویژه در سیر تمدنی است.
وی با تاکید بر برگزاری باشکوه دهه کرامت در جامعه افزود: بزرگداشت دهه کرامت و ترویج و نهادینه کردن مهرواره محله همدل و نشر خوبی‌ها و جشنواره ملی گوهر شاد که در حوزه حجاب و عفاف است، وظیفه همگان و از ضرورت‌های بسیار مهم اجتماعی ما محسوب می شود.
حجت الاسلام احمدی در ادامه به نزدیک شدن به فصل تابستان و اوقات فراغت نوجوانان اشاره کرد و گفت: باید از همین حالا برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان و نوجوانان صورت گیرد و کمیته اوقات فراغت تشکیل شود و باید از ظرفیت تشکل‌های مردمی  در این زمینه بهره ببریم.

احمدی در ادامه با بیان اینکه جبهه مردمی انقلاب ظرفیت بالایی در پیشبرد برنامه‌ها دارد عنوان کرد: هجمه دشمنان بر روی نوجوانان کشور است و برنامه ریزی گسترده‌ای در بین نوجوانان انجام می دهد. باید برای نوجوانان و دانش آموزان در فصل تابستان برنامه ویژه‌ای داشته باشیم. ما ظرفیت خوبی در شهرستان‌ها برای برگزاری اوقات فراغت به ویژه برپایی اردو‌های علمی فرهنگی و دینی داریم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان به نهضت پیشرفت بانوان اشاره کرد و گفت: بانوان فعال و توانمندی در سطح استان در حوزه بانوان مشغول به فعالیت هستند و اثر گذاری مطلوبی در این حوزه دارند. ما علاوه بر این بانوان باید فعالان بانوان که در حوزه زنان و خانواده فعالیت می کنند شناسایی و از توانمندی‌های تأثیر گذاری این بانوان در نهضت پیشرفت بانوان در جامعه زنان استان بهره ببریم.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار