دسترسی سریع
کد خبر: ۹۶۴۰
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
حجت الاسلام حسینی تأکید کرد:

لزوم بکارگیری روش‌های موثر ارتباطی برای تعامل با نسل جوان جهانی 

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: امروز به واسطه تکنولوژی‌های نوین و پیشرفته ای، چون اینترنت و فضای مجازی با نسل جوان و نوجوان جهانی طرف هستیم  و جهت دهی فکری چنین نسلی نیازمند استفاده از روش‌های نوین ارتباط موثر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، حجت الاسلام سید محمود حسینی در جلسه آموزشی شیوه‌های ارتباط با نسل نو ویژه ائمه جماعات و مبلغین شهرستان میانه گفت: نسل امروزی که گاه ما آن‌ها را بی دین می‌دانیم  نسلی است که مقام معظم رهبری می‌فرمایند به ۱۳، ۱۴ ساله‌های این نسل بیش از ۲۲ و ۲۳ ساله‌های دوران دفاع مقدس اعتقاد دارم، جوانانی که در مقام فرماندهان نظامی جنگ را اداره می‌کردند.

وی افزود: امروز به واسطه تکنولوژی‌های نوین و پیشرفته ای، چون اینترنت و فضای مجازی با نسل جوان و نوجوان جهانی طرف هستیم که قدرت مطالبه گری، جسارت و جرأت بالا در بیان عقاید خود دارند و جهت دهی فکری چنین نسلی می‌طلبد که روش‌های نوین ارتباط موثر با آن‌ها را بیاموزیم و بکار گیریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خاطر نشان شد: دختران حاج قاسم و تشکل‌های پسرانه نوآئین حرکت‌هایی در جهت ایجاد و تقویت این ارتباط است چرا که شیوه دین داری نسل جدید تغییر کرده و باید با زبان خود آن‌ها توان و ظرفیت این نسل را به کار گیریم و بجای ارتباط یک طرفه، تعامل و رفاقت با جوان و نوجوان را در پیش گیریم.

گفتنی است در این جلسه ائمه جماعات و مبلغین شهرستان میانه ضمن طرح نکته نظرات خود در زمینه ارتباط با نسل جوان، در خصوص مسائل و چالش‌های حوزه‌های فعالیت خود به بحث و گفتگو پرداختند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار