کد خبر: ۹۹۴

«پرچم افتخار» سر درخانه های شهروندان نصب می شود

سازمان زیباسازی شهر تهران در قالب یک‌ رویداد ملی، در چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، قصد دارد تهران و سایر شهرهای کشور را با مشارکت مردم، به پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران مزین کنند.
۲۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵

رضا صیادی، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره این اقدام مشترک سازمان با شبکه سوم سیما و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نصب پرچم در دهه فجر بر سر درهر خانه‌ای امسال در دستور کار ما قرار دارد و سعی داریم با مشارکت مردم، رویدادی بزرگ را به عنوان پویش «پرچم افتخار» رقم بزنیم. در این پویش، مردم می‌توانند با ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۲۱۲ درخواست نصب پرچم ایران را داشته باشند یا با انتشار تصاویر نصب پرچم در سردر خانه‌ها و مغازه‌ها و اماکن عمومی عکس بگیرند و در فضای مجازی با #پرچم_افتخار منتشر کنند. در قالب همین پویش، طرح بزرگ «سرود افتخار» نیز اجرا می‌شود. ۵۰ نقطه در تهران و بیش از ۱۰۰۰ نقطه دیگر در سراسر کشور، آماده اجرای سرود‌های مردمی برای افزایش شور و حال جشن بزرگ انقلاب اسلامی می‌شود و با همکاری ویژه شبکه سه سیما و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی، به‌صورت ارتباط زنده، پخش خواهد شد.

اکران طرح‌های پرچم افتخار در همه بیلبورد‌های فرهنگی تهران، پخش روزانه ۵ ساعت برنامه از رسانه ملی، نصب بیش از ۲۰۰ هزار پرچم در معابر عمومی شهر، کمک به مردم برای نصب پرچم بر سردر خانه‌ها، احداث پارک پرچم، نصب بیش از ۲۵۰ ابرپرچم در پایتخت، از مهم‌ترین برنامه‌های این پویش ملی است.

ارسال نظر