دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۰۳۳
۳۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

مهمانی بزرگ جشن غدیر در شهر‌های مختلف استان گلستان برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین از برگزاری مهمانی بزرگ جشن غدیر در شهر‌های مختلف استان گلستان خبر داد و گفت: بیش از ۵۰۰ موکب با برنامه‌های متنوع در جشن غدیر برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت‌الاسلام عباسعلی گرزین در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه جشن بزرگ غدیر با بیش از ۵۰۰ موکب در استان گلستان برپا خواهد شد، اظهار کرد: بر اساس تجربه‌ای که داریم تنها در شهر گرگان بیش از یکصد هزار نفر از این موکب‌ها دیدن می‌کنند و در این ویژه برنامه حضور خواهند داشت.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ضمن اشاره به همراهی و آمادگی حداکثری مردم در زمینه برنامه‌های ملی و مذهبی افزود: تجربه اربعین این مهم را نشان داده و امسال قرار است در جشن غدیر نشاط اجتماعی، خانوادگی و مردمی را با محوریت گرگان به تصویر بکشیم.

وی با اشاره به اینکه مردم تشنه کارهای فرهنگی هستند و اینکه دشمن در تلاش است این مسیر را از ما بگیرد، تصریح کرد: نباید خط تاثیرگذار فرهنگی و سروصدای موثر و هدفمند در جامعه رها شود.

گرزین بیان کرد: نرم‌افزارهای مناسبت‌های مذهبی را باید تبدیل به نرم‌افزارهای نشاط اجتماعی در اعیاد تبدیل کنیم تا شاهد حضور حداکثری مردم در برنامه‌ها باشیم که این خودش یک تجدید بیعت فطری، اعتقادی، مذهبی و فکری با آرمان‌های اسلام ناب محمدی است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار