دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۳۲۸
۱۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان عنوان کرد؛

مردم با حضور پرشور در جشن غدیر ایمان خود را به نمایش گذاشتند

حجت الاسلام عباسعلی گرزین با اشاره به فعالیت بیش از ۲۰۰ غرفه در جشن ۳ کیلو متری گرگان، گفت: مردم با حضور پرشور در جشن خیابانی عید سعید غدیر ایمان خود را به نمایش گذاشتند.
 

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام عباسعلی گرزین در گفتگو در حاشیه جشن خیابانی غدیر گرگان در گفتگو با خبرنگاران، حضور پر شور را نشان از تبیین مردم گرگان دانست و اظهار کرد: برخلاف تبلیغاتی که دشمن در فضای مجازی می‌کند که مردم انقلاب اسلامی از دینداری و آرمان‌های خود عقب کشیده‌اند اما می‌بینیم مردم با حضور خود در صحنه‌های مختلف عمق ایمان خود را به نمایش می‌گذارند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: پیش بینی ما این بود که در این جشن ۳۰۰ غرفه برگزار کنیم اما به دلیل اینکه برخی از هماهنگی‌های شهرستانی و استانی دیر انجام شد، ۲۰۰ غرفه در گرگان فعالیت داشتند که ۳۰ درصد از این غرفه‌ها برای کودکان و نوجوانان بود.

وی با اشاره به برگزاری جشن وصال در حاشیه جشن خیابانی، گفت: یکی از بهترین، تاریخی‌ترین و ریشه‌ای ترین سنت مردم ما ازدواج است.

گرزین با اشاره به برگزاری جشن عقد دو زوج گرگانی در حاشیه جشن خیابانی، ابراز کرد: این جشن وصال به منظور ترویج ازدواج آسان برگزار شد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار