دسترسی سریع
کد خبر: ۱۰۳۶۸
۱۹ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۶
خانه عکاسان ایران برگزار می‌کند؛

نمایشگاه «بازخوانیِ یک فاجعه» از بزرگترین کشتار مسلمانان اروپا

نمایشگاه عکس «بازخوانیِ یک فاجعه» آثار ژیل پِرس عکاس فرانسوی از جنگ بوسنی در روز سه شنبه ۲۰ تیرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ در «گالری شماره یک عکاسان ایران» افتتاح خواهد شد.

نمایشگاه عکس «بازخوانیِ یک فاجعه»؛ از بزرگترین کشتار مسلمانان اروپابه گزارش روابط‌ عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، نمایشگاه عکس «بازخوانیِ یک فاجعه» آثار ژیل پِرس عکاس فرانسوی از جنگ بوسنی روز سه شنبه ۲۰ تیرماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۷ در «گالری شماره یک عکاسان ایران» افتتاح خواهد شد.

«بازخوانیِ یک فاجعه» روایتی از ژیل پِرس عکاس فرانسوی در تاریخ سپتامبر ۱۹۹۳ به مدت سه ماه در جنگ بوسنی است که از شهر‌های توزلا، موستار و سارایوو و بوسنی مرکزی؛ تصاویری تلخ را از پناهندگان، کسانی که پشت سر مانده بودند، مجروحان و کشته‌شدگان مسلمان بوسنی به نمایش می‌گذارد.

نمایشگاه عکس «بازخوانیِ یک فاجعه» شامل ۳۰ عکس از ژیل پِرس عکاس فرانسوی است که در اندازه‌های ۱۷۰ سانتی متر در ۲ متر، ۱۰۰ در ۱۵۰ و ۱۰۰ در ۷۰ سانتی متر چاپ شده‌اند که در روز سه شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۲ به روی دیوار گالری شماره یک خانه عکاسان ایران، خواهد رفت.

نمایشگاه عکس «بازخوانیِ یک فاجعه» از ۲۱ تیر تا ۲۰ مردادماه ۱۴۰۲ در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران، واقع در حوزه هنری انقلاب اسلامی، خیابان سمیه تقاطع خیابان حافظ، میزبان چشمان علاقه‌مندان است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار