دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۶۲۷
۲۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۲

دیدار مدیران و نمایندگان بنیاد دعبل خزاعی با آیت الله العظمی مظاهری

جمعی از مدیران و نمایندگان بنیاد دعبل خزاعی با حضرت آیت‌الله مظاهری از مراجع معظم تقلید دیدار کردند.

 به گزارش روابط عمومي سازمان تبلیغات اسلامی، جمعی از مدیران و نمایندگان استانی بنیاد، ضمن حضور در بیت آیت الله العظمی مظاهری با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین فوقی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، ضمن معرفی اعضای حاضر در جلسه گزارش کوتاهی از فعالیت‌های مختلف بنياد دعبل خزاعی در کشور ارائه کرد.

حمید بهرامی مدیر عامل بنیاد نیز ضمن ارائه گزارش فعالیت های بنیاد، خدمت به خادمان دستگاه حسینی و رسیدگی به امورات مختلف پیرغلامان اهل‌ بیت علیهم السلام و حمایت همه جانبه از جامعه ی هدف را از اهم دغدغه‌های مدیران بنیاد برشمرد.

حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور نمایندگان بنیاد دعبل در جلسه، ابراز داشتند: شما با حضورتان در این جلسه یاد و نام امام حسین علیه السلام را زنده کردید.

ایشان با اشاره به این مطلب که امام حسین علیه السلام این دست فعالیت ها و خدمات را دوست می‌دارد؛ فرمودند: این کارها که شما انجام می دهید برای سیدالشهدا است و برای دستگاه حسینی و شیعیان حضرت نفع و تاثیر دارد.

مرجع عالی قدر تشیع در بخش دیگری از بیانات خود با متذکر شدن اینکه همه ما باید بدانیم که فعالیت‌هایمان در محضر امام است؛ فرمودند: فعالیت های این چنینی در حکم احیای امر امام حسین علیه السلام و یاری ایشان است.

ایشان همچنین افزودند : به این کارها اهمیت بدهید که شغلی حسینی است و از جمله ی اموری است که ان شاالله در زمینه سازی ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف موثر است.

گفتنی این جلسه پس ذکر مصیبت سیدالشهدا علیه السلام، با ذکر توسل و دعاهای حضرت آيت الله مظاهری پایان یافت.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار