۲۶ : ۲۳ - ۱۴ جمادی الاول ۱۴۴۵ - سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۱۱۹۴۳
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان:

دانش آموزان در ۱۳ آبان به جهانیان درس مقاومت و استکبارستیزی دادند

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: دانش آموزان در روز ۱۳ آبان به جهانیان درس مقاومت و شجاعت، امام شناسی، لحظه شناسی، استکبار ستیزی دادند.

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حجت الاسلام رضا دیلمی در میزگرد خبری ۱۳ آبان که با محوریت نظم نوین جهانی با نسل آرمانی برگزار شد، اظهار کرد: بحث پیروزی انقلاب اسلامی و ۱۳ آبان در واقع حذف طاغوت و حذف جریان استکباری از پهنه ایران اسلامی است.

وی با اشاره به نقش جوانان مؤمن و انقلابی در عرصه‌های مختلف، افزود: جوانان غیور انقلابی اسلامی در عرصه‌های مختلف مانند جنگ تحمیلی، جهاد سازندگی و فرهنگ نقش بسیار مهمی را ایفا کردند و توانستند اتفاق‌های بزرگی را رقم بزنند که بسیار مورد توجه است.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: در روز ۱۳ آبان دانش آموزان بیدار، ولایت مدار و دشمن شناس سنگر فرماندهی شیطان بزرگ را تسخیر کردند و به جهانیان درس مقاومت و شجاعت، امام شناسی لحظه شناسی، استکبار ستیزی دادند.

وی بیان کرد: این امر نشان دهنده عظمت و درایت جبهه دانش آموزی آن زمان ما بود که در حال حاضر هم این مسیر خیلی باشکوه‌تر و فاخرتر توسط دانش آموزان و دانشجویان در سنگر علم و تربیت طی می‌شود.

دیلمی اظهار کرد: دشمن سعی دارد با دروغ بین جوانان و حکومت فاصله ایجاد کند اما جوانان با حضور در عرصه‌های مختلف توانستند توطئه‌ها دشمن را خنثی کنند

وی اضافه کرد: امروز برگ برنده انقلاب اسلامی ایران در دست جوانان و نوجوانان آن است.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار