دسترسی سریع
کد خبر: ۱۲۰۸۳
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲
اداره کل امور مبلغین | برای تقویت راهبری بانوان مبلغ

دو شبکه ملی «اسما» و «صبرا» آغاز به کار کردند

شبکه ملی اسما «انجمن بانوان ملی سخنران و مبلغات انقلابی» و صبرا «صحنه گردانان بردبار روایت امید» راه اندازی شد.

دو شبکه ملی «اسما» و «صبرا» آغاز به کار کردندبه گزارش روابط عمومی سازمان تبليغات اسلامی، برای تقویت راهبری مبلغان و مبلغات و شبکه‌های تبلیغی کشور، دومین شبکه ملی بانوان با عنوان اسما و همچنین شبکه ملی صبرا راه اندازی شدند.
لیلا کشتکار دستیار امور مبلغین در ساماندهی تبلیغ بانوان در توضیح این شبکه ملی بیان کرد: صحنه کارزار و درگیری ما با دشمن جنگ تبلیغاتی و جنگ روایت‌ها است و بانوان با توجه به قدرت عاطفی و جزئی نگری در دیدن واقعیت‌های جامعه بهترین ظرفیت برای خلق و گسترش روایت‌های موثر در این جنگ تبلیغاتی هستند. بر این اساس سال گذشته اولین شبکه ملی بانوان با عنوان صبرا، با تاسی گرفتن از الگوی خود حضرت فاطمه زهرا سلام الله علی‌ها راه اندازی شد.

کشتکار افزود: صبرا با صحنه گردانی بردبارانه بانوان مبلغ در محلات و با هدف به میدان آوردن آحاد مردم در میادین فرهنگی کشور شکل گرفت. پس‌از شکل گیری شبکه ملی صبرا، خلا حضور مبلغات سخنران در جنگ روایت‌ها حس می‌شد لذا برای برون رفت از وضع موجود، انجمن بانوان سخنران و مبلغات انقلابی با عنوان «اسما» شکل گرفت تا با راه اندازی این شبکه به گفتمان سازی روایت امید در همه صحنه‌های درگیری تهاجم تبلیغاتی بپردازیم.
کشتکار ادامه داد: نقطه مرکزی شبکه تبلیغی اسما، ساماندهی و تجهیز گفتمانی بانوان سخنران می‌باشد که در مجالس و محافل مختلف تاثیر بسزایی دارند و با حرفی نو و روایتی پیشرو نقش ویژه خود را در جهاد تبیین ایفا می‌کنند.  

 دو شبکه ملی «اسما» و «صبرا» آغاز به کار کردند
دستیار امور مبلغین در ساماندهی تبلیغ بانوان با بیان اینکه با این شبکه بدنبال شناسایی و معرفی ظرفیت‌های تبیینی بانوان سخنران هستیم، گفت: شبکه اسما ظرفیتی برای هم افزایی و تجربه نوردی بانوان صاحب فکر و گفتمان تبیینی در مبارزه با تهاجم تبلیغاتی و فرصتی برای رشد و  توانمندسازی بانوان سخنران در عرصه گفتمان سازی در محافل خانگی، علمی و رسانه‌ای می‌باشد.
وی اظهار کرد: «صبرا» شبکه کنشگران اجتماعی و «اسما» شبکه مروجان گفتمانی است. از جمله مزایای تعلق گرفته به این طرح، دریافت کارت تبلیغ بانوان، دریافت کمک هزینه تبلیغی ماهیانه، دریافت آموزش و محتوا‌های نوین و کاربردی، دریافت خدماتی همچون بن خرید کتاب و ... است که مبلغات گرامی دارای کد رسمی حوزه علمیه، پس از تایید نهایی و شرکت در دوره‌ها می‌توانند از این امکانات بهره‌مند شوند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار