کد خبر: ۱۵۰۳۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خبر داد:

برگزاری آزمون زندگی با آیه‌ها درکردستان

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان از برگزاری آزمون نهایی نهضت ملی «زندگی با آیه‌ها» در استان خبر داد و گفت: این آزمون نهایی به صورت مجازی برگزار می‌شود.
۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام برومند رازیانی اظهار داشت: «زندگی با آیه‌ها» یکی از طرح‌های ملی قرآنی بود که امسال در ایام ماه مبارک رمضان در کل کشور و استان کردستان به اجرا درآمد.

وی افزود: این طرح در استان کردستان مورد استقبال قرار گرفت و زمینه شرکت افراد زیادی را ایجاد کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان اعلام کرد: در راستای اجرای این طرح ملی، اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان کردستان اقدام به برگزاری مسابقه پیامکی کرد که روزانه با طرح یک سوال چهارجوابی زمینه مشارکت افراد زیادی را فراهم می‌کرد.

رازیانی عنوان کرد: براساس ارزیابی‌های انجام شده حدود ۱۴۰ هزار پیامک در راستای اجرای طرح «زندگی با آیه‌ها» در کردستان دریافت شد که تعدادی از این پیامک‌ها مربوط به هموطنان سایر استان‌های کشور بود.

وی با اشاره به اهدای جوایز به ۲۰۰ نفر از برگزیدگان مسابقه پیامکی در کردستان، اعلام کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان به مدت ۲۰ روز، روزانه به ۵ نفر از برگزیدگان مبلغ پنج میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شد و در ۱۰ روز آخر ماه مبارک رمضان نیز به دلیل استقبال بالای مردم از این مسابقه پیامکی شمار برگزیدگان به روزانه ۱۰ نفر افزایش یافت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با بیان اینکه عده‌ای از هم استانی‌ها نیز از طریق شرکت در جلسات مسطورا در خانه‌های قرآنی و مؤسسات و یا مساجد استان در این طرح ملی شرکت داشتند، گفت: این طرح زمینه ساز حضور افراد زیادی به سمت فعالیت‌های قرآنی شد.

رازیانی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در این نهضت ملی می‌توانند در آزمون نهایی این طرح شرکت کنند، گفت: آزمون نهایی نهضت ملی زندگی با آیه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود و به افرادی که نمره قبولی کسب کنند گواهی معتبر حفظ ارائه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این آزمون که به مدت ۲۰ دقیقه برگزار می‌شود شامل ۳۰ سوال از حفظ و ترجمه آیات «زندگی با آیه‌ها» است.

اهدای گواهی معتبر به برگزیدگان مسطورا

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان خاطرنشان کرد: به کسانی که بتوانند حداقل به ۲۰ سوال پاسخ صحیح دهند گواهی قبولی از سوی سازمان دارالقرآن کریم تعلق می‌گیرد.

حجت‌الاسلام رازیانی اضافه کرد: برگزیدگان این آزمون در قرعه کشی ۱۵۰ جایزه نفیس به ارزش پنج میلیارد ریال شرکت داده می‌شوند.

وی عنوان کرد: ۳۵ کمک هزینه سفر زیارتی حج عمره، عتبات عالیات و مشهد مقدس، لپ‌تاپ، تبلت، گوشی همراه، اسکوتربرقی، دوربین عکاسی چاپ فوری، کوادکوپتر، ساعت هوشمند، هندزفری بلوتوثی، پاوربانک، فلش و جوایز نقدی از جوایز این مسابقه به شمار می‌رود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با بیان اینکه هر شرکت کننده پنج بار فرصت دارد تا در این آزمون شرکت کند، افزود: مهلت شرکت در آزمون تا پایان فروردین ماه جاری است.

وی اضافه کرد:علاقمندان می‌توانند برای دریافت منابع این آزمون به سایت https://zendegibaayeha.ir و شرکت در آزمون این طرح ملی به سایت https://s۰,۳۰ayeh.com/profile.php مراجعه کنند.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار