کد خبر: ۱۵۶۵۰
سوره | میزبانی سوره با چاشنی اقتباس در نمایشگاه کتاب

فیلم رو ببین، کتابشم بخون!

همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، غرفه سوره در این نمایشگاه با محوریت تبیین اقتباس در فیلم و سریال و معرفی آثار اقتباسی سازمان سینمایی سوره میزبان مخاطبان خود است.
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۲

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، این غرفه با شعار «فیلم رو ببین، کتابشم بخون!» به معرفی فیلم‌‌های سینمایی «آسمان غرب»، «آپاراتچی»، «عطرآلود» و سریال‌‌های «با بابام» و «هیس هیچی نیس!» می‌پردازد که همگی در سال‌های اخیر با رویکرد اقتباس ادبی تولید شده‌اند.

به همین منظور کتاب‌های «آذرخش و رقص فانتوم‌ها»، «خلبان وارسته» و «مجموعه ستاره‌های نبرد هوایی» از انتشارات سوره مهر، «آپاراتچی» از انتشارات راه یار و مجموعه کتاب «سرگذشت استعمار»، مجموعه قصه‌های «با بابام» از انتشارات مهرک محور ترویج و معرفی در این غرفه قرار گرفته‌اند و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به آن، ضمن شرکت در مسابقه از تخفیف ۲۰ درصدی برای تهیه این آثار بهره‌مند شوند.

همچنین برگزاری نشست‌های تخصصی با محوریت اقتباس در آثار ادبی از دیگر رویدادهای تعریف شده توسط سازمان سینمایی سوره خواهد بود. نخستین نشست ادبی با عنوان «اقتباس نوجوانانه» و موضوع بررسی اقتباس سریال «هیس، هیچی نیس!» از کتاب «سرگذشت استعمار» بعدازظهر امروز یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ساعت ۱۴ در محل غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی و با حضور حمیدرضا عطارد، تهیه‌کننده و زینب یزدانی، سردبیر سریال، سمانه حسینی، مدیر انتشارات مهرک و سورنا جوکار، مدیر محتوایی انتشارات مهرک برگزار می‌شود.

اجرای نمایش میدانی سریال «هیس، هیچی نیس!» برنامه دیگر برنامه‌های سوره در نمایشگاه خواهد بود که طی روزهای آینده با حضور نوجوانان و کاراکترهای این سریال اجرا خواهد شد.

سازمان سینمایی سوره سال گذشته محوریت حضور خود در نمایشگاه کتاب تهران را بر سریال «سوران» و کتاب «عصرهای کریسکان» اختصاص داده بود.

 

ارسال نظر