کد خبر: ۱۶۳۲۵
توسط مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان؛

پیام دعوت از مردم خوزستان جهت حضور در انتخابات منتشر شد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در آستانه انتخابات ریاست جمهوری پیامی صادر کرد.
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۳

به گزارش روابط عمومی  سازمان تبلیغات اسلامی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان در آستانه  انتخابات ریاست جمهوری پیامی صادر کرد؛ متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلى أَهلِها وَإِذا حَکَمتُم بَینَ النّاسِ أَن تَحکُموا بِالعَدلِ اللَّهَ نِعِمّا یَعِظُکُم بِهِ إِنَّ اللَّهَ کانَ سَمیعًا بَصیرًا (سوره مبارکه نساء آیه ۵۸)
خداوند به شما فرمان می‌دهد که امانتها را به صاحبانش بدهید و هنگامی که میان مردم داوری می‌کنید به عدالت داوری کنید. خداوند ، اندرزهای خوبی به شما می‌دهد، خداوند، شنوا و بیناست.

ما وارثان نسلی هستیم که سالها خون دل خوردند و آرزوی مشارکت در قدرت سیاسی و اداره کشور را داشتند. با تلاش جوانان سرزمینمان و با انقلاب اسلامی که انقلاب نور بود آرزوهای دست‌نیافتنی تبدیل به واقعیت شد و امروز مردم هستند که اداره کشور را بدست گرفتند و همه ارکان نظام سیاسی را انتخاب می کنند و در دنیا مردم سالاری دینی را به معنای حقیقی به منصه ظهور رسانند. جوانان امروز باید با مراجعه به تاریخ، سختی ها و مرارت هایی که برای رسیدن و دستیابی به آرمان های بلند ملت رنج‌دیده را، فراموش نکنند و آن را سرلوحه خودشان بدانند.
انتخابات سرنوشت ساز چهاردهمین دوره ریاست جمهوری که در هشتم تیرماه برگزار می‌شود نقش تعیین کننده‌ای در ترسیم آینده انقلاب اسلامی دارد و هرگونه سهل انگاری و کوتاهی نسبت به آن ، زیان بار خواهد بود . همه باید بدانند که انتخابات پرشور از ارکان حکمرانی درست و مایه پیشرفت و سربلندی کشور عزیزمان است. حضور آحاد مردم در پای صندوق های رأی ، نشــانه حضور ملت شریف ایران در صحنه های مهم اداره کشور است و حضور حداکثری در صحنه انتخابات ، باعث افزایش قدرت ملّی اســت و این پشتوانه امنیت ملی ما است.
در این راستا، اینجانب از عموم مردم متدین،آگاه، سختکوش و ولایتمدار استان خوزستان به خصوص از جامعه مساجد، هیئات، فعالان قرآنی، اصحاب هنر و رسانه  خواستارم برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی تلاش کرده تا حضور و مشارکت حداکثری مردم را در روز هشتم تیرماه شاهد باشیم.
از خداوند متعال مسألت می‌نمائیم که دل‌های ملت ایران را به سمت انتخاب اصلح هدایت نماید و طول عمر با عزت به رهبر حکیم و فرزانه انقلاب تا ظهور منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) کرامت نماید.

مهدی اخوان صباغ
مدیرکل تبلیغات سلامی خوزستان

ارسال نظر