دسترسی سریع
کد خبر: ۳۵۲۴
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸

رئیس مجمع قرآنیان استان بوشهر معرفی شد

در آئینی با حضور رئیس شورای فرهنگ عمومی بوشهر رضا نجفی به عنوان رئیس مجمع قرآنیان استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، رضا نجفی از پیشکسوتان و حافظان برتر و نمونه استان، با رأی اکثریت اعضاء مجمع قرآنیان استان به عنوان رئیس مجمع قرآنیان استان انتخاب شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در این جلسه گفت: جامعه قرآنی استان در شهرستان‌ها، به تعداد نمایندگان شورای شهر و روستای آن منطقه، طی 4 ماه گذشته با حضور 508 نفر از قرآنیان در این انتخابات شکل گرفته است و در نهایت 62 منتخب در سطح استان داشتیم.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری اظهار کرد: اولین جلسه مجمع قرآنیان فروردین 1400 تشکیل شد و از بین 17 داوطلب، 8  نفر به عنوان اعضاء اصلی هیئت مدیره انتخاب کردند.

وی افزود: نفر نهم مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن استان بوشهر است و در نهایت رضا نجفی از پیشکسوتان و حافظان برتر استانی، با رأی قاطع اکثریت شرکت کنندگان به عنوان رئیس این مجمع انتخاب شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در پایان سخنان خود خواستار عضویت ثابت رئیس مجمع قرآنیان هر شهرستان در جلسات شورای فرهنگ عمومی شد.

در پایان این جلسه آیت‌الله صفائی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان حکم مسئولیت مجمع قرآنیان استان را به رضا نجفی اهداء کرد.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار