۳۹ : ۰۴ - ۱۰ ذی القعده ۱۴۴۴ - چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
دسترسی سریع
کد خبر: ۸۹۵۱
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰

«قهرمانان معمولی» به شبکه یک می‌آیند + تیزر

مجموعه مستند «قهرمانان معمولی» به تهیه‌کنندگی مجتبی حیدری و محصول مرکز مستند سوره روی آنتن رسانه ملی می‌رود.

«قهرمانان معمولی» به شبکه یک می‌آیند + تیزربه گزارش روابط‌عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، «قهرمانان معمولی» عنوان جدیدترین محصول مرکز مستند سوره است که در ایام نوروز ۱۴۰۲ مهمان مخاطبان رسانه ملی می‌شود. این مجموعه مستند ۱۳ قسمتی هر شب ساعت ۲۴:۰۰ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۱:۰۰ صبح پخش می‌شود.

مجتبی حیدری، مهدی رشوند و زهرا استادزاده ۳ کارگردان این مجموعه مستند هستند که در استان‌های فارس، آذربایجان شرقی، اردبیل، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، گیلان، سیستان و بلوچستان و تهران سکانس‌های این مستند را ضبط کرده‌اند.

«قهرمانان معمولی» روایتی از زندگی افرادی است که نقش خود را در بهبود وضعیت جامعه پیدا کرده‌اند. این مستند، قصه افرادی را به تصویر می‌کشد که در نقاط مختلف ایران آزمون و خطا‌های زیادی در زندگی داشتند و در مقطع و جایگاهی که به یک سود و منفعتی رسیده‌اند، آن را از یک فعالیت شخصی به مردم منطقه یا کل ایران تعمیم داده‌اند.

مخاطبان در این مجموعه مستند با داستان زندگی کشاورز، دامدار، معلم، کارآفرین، ورزشکار، روحانی و جهادگری آشنا می‌شوند که دور از پایتخت زندگی و مسئله‌محور عمل می‌کنند.

عوامل این مجموعه مستند عبارتند از کارگردانان: مجتبی حیدری، مهدی رشوند و زهرا استادزاده، تصویربرداران: مجتبی حیدری، مهدی رشوند، زهرا استادزاده، سیدمتین هاشمی، پوریا ترابی و مریم سردشتی، صدابرداران: عرفانه سیدمحمدی، فاطمه حسین‌مردی، محدثه مدنی و شیما فیض‌نسب، تدوین: مهدی رشوند و مریم کیومرثی، تحقیق و پژوهش: فاطمه حیدری، نویسنده: فاطمه حیدری و صبا هاشمی، روابط عمومی: سپیده شریعت‌رضوی، ساخت تیزر: مریم کیومرثی، مریم سردشتی و فاطمه حسین‌مردی، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: عاطفه سادات صفوی، محدثه مدنی، فاطمه حسین‌مردی و افسانه شهباززاده، مجری طرح: آژانس مستند سو و محصول مرکز مستند سوره.

تعداد بازدید : 11
ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار