دسترسی سریع
کد خبر: ۹۴۱۱
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران خبر داد:

قرارگاه جهاد تبیین در شهر‌های استان تشکیل خواهد شد

حجت الاسلام شریف تبار در گردهمایی مدیران ادارات و نمایندگی تبلیغات اسلامی مازندران از تشکیل قرارگاه جهاد تبیین در شهرهای استان خبر داد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران از تشکیل قرارگاه جهاد تبیین در شهرهای استان خبر داد

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام شریف تبار مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران در گردهمایی مدیران ادارات و نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی شهر‌های استان در مجتمع آموزشی تبیین محمودآباد، با اشاره به شهادت آیت الله شهید عباسعلی سلیمانی به نحوه فعالیت رسانه‌ای دشمنان انقلاب اشاره کرد و بیان داشت: دشمنان اسلام و انقلاب با ایجاد شبهات متعدد از طریق رسانه‌ها سعی در وارونه جلوه دادن ابعاد شخصیتی این مجاهد مردمی داشته و از همه‌ی ظرفیت‌های داخلی و خارجی برای ناامید کردن ملت، دریغ نمی‌کنند.

وی با تاکید بر ایجاد قرارگاه جهاد تبیین در شهر‌های استان، تصریح کرد: جهاد تبیین در مقابل تحریف و شبهه افکنی است و سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری دیگر نهاد‌های فرهنگی و جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی به دنبال تشکیل این قرارگاه در همه‌ی شهر‌های استان است.

حجت الاسلام شریف تبار، شناخت میدان را یکی از مقدمات لازم برای مقابله با هجمه‌های متعدد دشمنان، دانست و افزود: راهبران جهاد تبیین در عرصه‌ها و موضوعات تبیینی باید در یک میدان واحد حرکت کنند و لازمه این کار برای مصاف در این نبرد همه جانبه، شناخت میدان و تشکیل یک قرارگاه واحد است.

عضو شورای فرهنگی عمومی به شناخت زیست بوم جهاد تبیین اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: شناخت جایگاه و میدان و کنش‌های مختلفی که در مسیر است باعث می‌شود که از مسیر اصلی و درست خارج نشویم.

وی مطالعه ودقت درخصوص فرمایش و رهنمود‌های مقام معظم رهبری را لازمه حرکت در این مسیر عنوان کرد و بیان داشت: مختصات خاص تبیینی در فرمایشات رهبری قابل احصا است و  سرلوحه‌ی تدوین و تهیه سند راهبری قرارگاه قرار خواهد گرفت.

این مسئول فرهنگی استان ادامه داد: راهبران جهاد تبیین در استان اعم از سپاه، بسیج، دانشگاه، حوزه، جبهه انقلاب اسلامی، هیئات مذهبی، مساجد، فعالان قرآنی، مداحان، قشر عظیم نهضت پیشرفت بانوان و .. توان بسیج کنندگی و حرکت آفرینی را دارا هستند و باید از این ظرفیت در راستای تحقق قرارگاه جهاد تبیین استفاده کرد.

در ادامه حجت الاسلام درخشنده، معاون فرهنگی این اداره کل و همچنین حجت الاسلام رمضانی رییس اداره امور اداری اداره کل مواردی را بیان کردند.

ارسال نظر
پربازدید
آخرین اخبار
پرطرفدار