کد خبر: ۱۶۱۷۳
اصفهان| مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان خبر داد:

مهمانی کیلومتری غدیر در اصفهان برپا می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان از راه‌اندازی مهمانی کیلومتری غدیر در شهر اصفهان به مناسبت عید سعید غدیر خبر داد.
۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۶

مهمانی کیلومتری غدیر در اصفهان برپا می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین مهدی فوقی مدیر کل تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به برپایی مهمانی کیلومتری عید غدیر در اصفهان اظهار کرد: این آئین در قالب راه‌اندازی کارناوال شادی از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه از میدان شهدا تا خیابان آمادگاه مهمانی راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه در این مسیر موکب‌های پذیرایی، مشاوره و برنامه‌های ویژه کودکان و نوجوانان راه‌اندازی خواهد شد، ادامه داد: همچنین اطعام چندین هزار نفری برای ظهر غدیر نیز تدارک دیده شده که در چهارباغ عباسی توزیع می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان همچنین به برنامه دیگر مهمانی کیلومتری از پل غدیر تا باغ غدیر اصفهان اشاره کرد و گفت: این برنامه نیز با همکاری شهرداری و دیگر نهادها اجرایی می‌شود.

وی اضافه کرد: برنامه باغ غدیر از عید قربان تا عید غدیر برگزار خواهد شد، ابراز کرد: هیئات مذهبی شهر اصفهان در دهه ولایت در این محل برنامه دارند و در کنار برنامه‌های شاد مذهبی، توزیع پذیرایی را نیز خواهند داشت.

اجرای طرح کل شهر میهمان امیرالمومنین (ع) در شهرستان‌های استان اصفهان

حجت‌الاسلام والمسلمین فوقی همچنین به اجرای طرح کل شهر میهمان امیرالمومنین (ع) در شهرستان‌های استان اصفهان به مناسبت عید غدیر اشاره کرد و ادامه داد: به دنبال اجرای این طرح در هر شهر ۱۱۰ هزار پرس غذا طبخ و توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در شهرستان مبارکه نیز در عید غدیر خم حدود ۲۰۰ دیگ غذا طبخ خواهد شد.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار