کد خبر: ۱۶۲۴۵
مرکز انیمیشن سوره| با پخش قصه یک جوجه تیغی‌ به اسم زوزو؛

تعداد اپیزود‌های پخش شده‌ انیمیشن در سال جدید به بیش از ٣٠٠ قسمت می‌رسد

سریال انیمیشن «زوزو و دوستان»، محصول مرکز انیمیشن سوره، تعداد اپیزود‌های پخش شده‌ در سال جدید را به بیش از ٣٠٠ قسمت خواهدرساند. 
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۳

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، سریال انیمیشن «زوزو و دوستان»، محصول مرکز انیمیشن سوره، به کارگردانی مانی وطن‌دوست پس از درخشش در جشنواره‌ها و بازار‌های معتبر خارجی و عرضه در کشور‌های منطقه و پلتفرم‌های داخلی همزمان با عید قربان به آنتن تلویزیون رسید.

بر اساس این گزارش، سریال مورد اشاره ماجراجویانه که در ۱۵۶ اپیزود ۶ دقیقه ویژه خردسالان تولید شده است، از روز دوشنبه ۲۸ خرداد هر روز ساعت ۱۲.۳۰ روی آنتن شبکه پویا می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۰.۳۰ است.

سریال انیمیشن «زوزو و دوستان» به آنتن شبکه پویا رسید

این انیمیشن قصه جوجه تیغی‌ای به اسم زوزو است که با پدر و مادرش زندگی می‌کند و در هر قسمت به همراه خانواده و دوستان بازیگوش خود اتفاقات و داستان‌های جالبی را برای کودکان رقم می‌زند.

مرکز انیمیشن سوره، نوروز ۱۴۰۳ مجموعه انیمیشن‌های «با بابام»، «چهل پله زیر زمین ٣» و «موتورها» را روی آنتن شبکه کودک برد و در راستای تأمین محتوای انیمیشن برای کودکان ایرانی، به زودی نیز مجموعه انیمیشن «گروه فریاد» را روی آنتن می‌برد تا تعداد اپیزود‌های پخش شده‌اش در سال جدید به بیش از ٣٠٠ قسمت برسد. 

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار