کد خبر: ۱۶۲۸۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:

غدیر خم تجلی پیوند امامت و نبوت در تاریخ اسلام است

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل گفت: واقعه غدیر خم اوج ابلاغ عقلانیت و اتمام رسالت حضرت رسول اکرم (ص) و تجلی پیوند امامت و نبوت در اسلام است.​​​​​​​
۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۵

 

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در مصاحبه‌ای با تبریک دهه امامت و ولایت و فرارسیدن عید غدیر خم در سخنانی اظهار کرد: واقعه غدیر خم تجلی عقلانیت توحید و سپردن سرنوشت بشریت بعد از پیامبر اکرم (ص) به عاقل‌ترین انسان از سوی خداوند است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل غدیر خم را جشن بزرگ ولایت پذیری حضرت علی (ع) عنوان کرد و گفت: غدیر خم از ابعاد مختلف اعم از محبت و ارتباط قلبی با حضرت علی (ع)، معرفت و شناخت امامت و اطاعت از زعامت و رهبری حضرت علی بعد از پیامبر (ص) باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: همزمان با جشن بزرگ عید غدیر، همایش جشن‌های یک کیلومتری غدیر در اردبیل برگزار می‌شود.

 حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده در مصاحبه ای، اظهار کرد: برنامه‌های از قربان تا غدیر ویژه دهه امامت و ولایت در اردبیل و به همت گروه‌های مردمی، محلات و مشارکت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اردبیل برگزار می‌شود.

 وی از برپایی غرفه‌ها و ایستگاه‌های عید غدیر همزمان با این دهه در اردبیل خبر داد و تصریح کرد: در خیابان ساحلی از میدان قدس تا میدان ۱۵ خرداد بیش از ۷۰ ایستگاه و غرفه برپا می‌شود.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار