کد خبر: ۱۶۳۴۳
جهت حماسه حضور؛

دعوت علمای اهل سنت کردستان به حضور پرشور در انتخابات

علمای اهل سنت استان کردستان، ضمن اشاره به نقش و وفاداری مردم ولایت مدار اهل سنت این استان به آرمان های مقدس انقلاب اسلامی ایران اعلام نمودند: ضمن حضور حداکثری در انتخابات پیش رو از تمامی ملت شریف ایران بخصوص مردم اهل تسنن کردستان برای حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیرماه 1403 دعوت بعمل می آید.
۰۶ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۸

به گزارش روابط عمومی  سازمان تبلیغات اسلامی، ماموستا جلال مرادی امام جمعه شهرستان دیواندره اظهار داشت: مردم بصیر و آگاه دیواندره، کردستان و ایران اسلامی با هر مذهبی اعم از سنی و شیعه بودن پای صندوق‌های رأی حاضر شوید و با مشارکت حداکثری رئیس جمهوری اصلح را برگزینند.

وی تصریح کرد: برای انتخاب رئیس‌جمهور اصلح، انقلابی، خدوم، پای کار و کسی که تکلیف سیاسی را ادامه می‌دهد مردم دعوت به مشارکت می‌شوند.

ماموستا مرادی عنوان کرد: داشتن رئیس جمهوری که راه شهدای خدمت را بپیمایید، با توجه به اینکه شهید رئیسی توقع را افزایش داد و این مطالبه‌ای مشروع و به حق از سوی مردم است.

وی با بیان اینکه خاطرنشان کرد: رئیس جمهور آینده باید فردی انقلابی، متعهد، ولایت‌مدار و ولایت محور که خادم مردم است، باشد.

 
آگاهسازي جوانان و نوجوانان کشور در زمينه تأثيرات انتخاب فرد اصلح يک ضرورت است

ماموستا عبدالسلام محمدی امام جمعه دهگلان اظهار کرد: ضرورت برگزاری انتخابات نیازمند مشارکت حداکثری و رأی دوباره ملت ایران به نظام و انقلاب اسلامی است.

وی افزود: مسئله انتخابات به‌عنوان یک وظیفه شرعی و قانونی برای مردم و جامعه است که لازم است، همه مردم ایران در خلق این صحنه، حضور پرشور و حداکثری را به نظاره بگذارند.

امام جمعه دهگلان یادآور شد: برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی و انتخاب رئیس‌جمهور اصلح دشمنان را ناکام می‌کند.

ماموستا محمدی خاطرنشان کرد: آگاه‌سازی جوانان و نوجوانان کشور در زمینه تأثیرات انتخاب فرد اصلح و برتر و ایجاد جهاد تبیین یک ضرورت است.

وی بیان کرد: ملت ایران با حضور حداکثری در مراسم تشییع پیکرهای شهیدان خدمت، ثابت کردند، قدردان زحمت‌های شهید جمهور هستند.

 
رأي ما پشتوانهي خوب و قوي براي رئيس جمهور منتخب خواهد شد

ماموستا امجد محمودی امام‌جمعه قبای بهاران مریوان عنوان کرد: تمام افرادی که در صحنه رقابت انتخابات رئیس‌جمهوری حضور دارند اصلح بودند که وظیفه انتخاب اصلح‌ترین فرد است.

وی بیان کرد: وظیفه ما با رای خود این است که تجدید پیمان با آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی و پاسداشت خون شهدا است.

ماموستا محمودی تصریح کرد: در این دوره حماسی رأی ما پشتوانه‌ی خوب و قوی برای رئیس جمهور منتخب خواهد شد.

وی عنوان کرد: فارغ از هر چیزی تمام مذاهب اسلامی و قومیت‌ها با رای خود فردی را انتخاب می‌کنند که در همه مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی هنری به همه خدمت کند.


ائمه جمعه و جماعات مردم را به حضور حداکثري در انتخابات تشويق کنند

ماموستا ایوب احمدپور مدیر مرکز بزرگ اسلامی استان کردستان اظهار داشت: ضرورت و مشارکت گسترده مردم در انتخابات یکی از وظایف ائمه جمعه است که باید در خطبه ها وتریبون های نماز جمعه به تبیین وتحلیل ضرورت در انتخابات بپردازید چون نقش ائمه جمعه نقش بی بدیلی است.


هر چه مشارکت بیشتر باشد نشانه ثبات و اقتدار نظام و کشوراست

ماموستا علی‌اشرف ایل‌بیگی؛ معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی استان کردستان ابراز داشت: با توجه به اینکه در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم یکی از وظایف ما دعوت مردم برای حضور گسترده در پای صندوق های رای می باشد که موجب تامین آرامش و امنیت جامعه و کشورمان می باشد و هر چه مشارکت بیشتر باشد نشانه ثبات و اقتدار نظام و کشور است لذا انتظار می رود درخطبه های نماز جمعه از مردم جهت حضور چشمگیر دعوت بعمل آید تا یک کاندیدای اصلح انتخاب کنند و در امنیت و آسایش کشور سهیم باشند.

ارسال نظر