کد خبر: ۱۶۴۰۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان:

وظیفه یک مبلّغ تبیین گفتمان انقلاب و مقاومت است

حجت الاسلام و المسلمین برومند رازایانی با تأکید بر اینکه باید دِین خود را نسبت به دین خود ادا کنیم عنوان کرد: مبلغین به عنوان یک دستگاه تبلیغ دینی ستاد شخص نیستیم، ولی وظیفه داریم مبلغ خدمات شهید رئیسی و ستاد گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت برای مشارکت و انتخاب اصلح تکلیف خود را ادا کنیم.
۱۲ تير ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۱

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین برومند رازایانی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان در همایش طلایه داران تبلیغ این استان که در سالن پیامبر اعظم اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد؛ با تبریک روز مباهله؛ عنوان کرد: انشاءالله از رهروان اهل بیت علیهم السلام باشیم و بتوانیم دِین خود را نسبت دین و این مکتب مقدس ادا کنیم.

وی با بیان اینکه همایش طلایه داران تبلیغ در راستای استقبال از ماه محرم و عزای حضرت امام حسین (ع) برگزار می‌شود؛ تصریح کرد: حضور مبلیغن و مبلّغات در کنار عرصه‌های تبلیغی و فرهنگی در بحث گفتمان انقلاب اسلامی و شرکت در انتخابات ضروری می‌باشد.

وی با اشاره به اهمیت وظیفه مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار کرد: مبلغین به عنوان یک دستگاه تبلیغ دینی ستاد شخص نیستیم، ولی وظیفه داریم مبلغ خدمات شهید آیت الله رئیسی و ستاد گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت برای مشارکت و انتخاب اصلح تکلیف خود را ادا کنیم.

ارسال نظر