کد خبر: ۱۴۶۰۳
مسئول مرکز رسانه تبلیغات اسلامی اردبیل خبر داد:

اجرای پویش «زندگی با آیه ها» با هدف تحقق «جهاد تبیین قرآنی» در استان اردبیل

مسئول مرکز رسانه تبلیغات اسلامی اردبیل از اجرای پویش "زندگی با آیه‌ها" با محوریت "جهاد تبیین قرآنی" در مناطق مختلف استان خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، علی دژبانی مسئول مرکز رسانه تبلیغات اسلامی اردبیل در مصاحبه‌ای با تبریک فرارسیدن ماه رمضان و نیز بهار طبیعت و عید نوروز، اظهار کرد: تقارن بهار قرآن با بهار طبیعت نوید بخش سالی پر از خیر و برکت است.

دژبانی با اشاره به برنامه‌های ماه رمضان در حوزه رسانه، اجرای پویش "زندگی با آیه ها" را محور اصلی فعالیت‌ها اشاره کرد و افزود: ترویج و تعمیق سبک زندگی قرآنی در جامعه از اهداف اصلی طرح ملی "زندگی با آیه ها" است.

وی افزود: کاربردی کردن مفاهیم متعالی قرآن در زندگی عملی انسان‌ها رویکرد مهم در راستای گفتمان "زندگی با آیه ها" است.

دژبانی به ارسال ۱۲۷۵ پیامک پویش "زندگی با آیه ها" به گروه‌های هدف و اقشار مختلف مردم اشاره کرد و گفت: اطلاع رسانی پویش به آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و ادارات فرهنگی، روحانیون و مبلغین، هیات‌های مذهبی، کانون‌های فرهنگی و فعالین رسانه‌ای انجام یافته است.

وی افزود: تولید و نشر اینفو گرافیک پویش، ارسال متن زیرنویس پویش به صدا و سیما و پلاتو مجری برنامه سحری و افطار برای اطلاع رسانی به عموم مردم از دیگر اقدامات انجام شده در راستای اجرای طرح "زندگی با آیه ها" است.

مسئول رسانه تبلیغات اسلامی استان اردبیل خاطر نشان کرد: بمنظور اجرای طرح "زندگی با آیه ها" در مناطق مختلف استان، هماهنگی با روسای شهرستان‌ها جهت تبلیغات محیطی و نصب بنر در معابر و میادین اصلی شهر انجام شده است.

دژبانی افزود: گفتمان سازی قرآنی و تبدیل مفاهیم منتخب قران کریم به باورها، اندیشه‌ها و رفتار‌های عملی در بین تمامی اقشار مختلف مردم به مناسبت ماه مبارک رمضان از نتایح اجرای طرح "زندگی با آیه ها" در استان اردبیل است.

وی افزود: در طول ماه رمضان تمامی پیام‌ها و برنامه‌های فرهنگی و قرآنی همراه با هشتک‌های ماه امید به خدا، فرصت رمضان و زندگی با آیه‌ها ارسال می‌شود.

مسئول رسانه تبلیغات اسلامی استان اردبیل به نحوه شرکت در پویش "زندگی با آیه ها" اشاره کرد و افزود: مردم استان اردبیل می‌توانند برای پیوستن به پویش "زندگی با آیه ها"، عدد ۵ را به سامانه ۳۰۰۰۱۱۴۳ ارسال کنند.

ارسال نظر