کد خبر: ۱۵۱۳۷
تبریک مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان؛

سپاه پاسداران در تنبیه و تحقیر استکبار جهانی نقش چشمگیری داشته است

به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین مهدی اخوان صباغ پیامی را منتشر کرد.
۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۷

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، به مناسبت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین مهدی اخوان صباغ پیامی را منتشر کرد. متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن‌الرحیم
«وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّة
در برابر دشمنان هر قدر توانائى دارید از نیرو و قدرت آماده سازید»( سوره مبارکه الأنفال آیه شریفه 60)

سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بیانگر تدابیر حکیمانه و عالمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است. این نهاد انقلابی در استقرار و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیروزی ایران در دفاع مقدس، دفاع از مرزهای وطن و حفظ و حراست از کشور، خنثی نمودن توطئه های تجزیه طلبان و فتنه گران، مقابله با تهدیدات بین المللی، تنبیه و تحقیر استکبار جهانی نقش چشمگیر و بارزی داشته است. افزون بر این، در سازندگی، محرومیت زدایی و توسعه زیرساخت ها نیز خدمات فراوانی به ایران اسلامی نموده است. سپاه پاسداران ضامن اقتدار، عزت و آبروی ایران اسلامی است و نور چشم ملت و عزیز ولایت و امت است. نمونه ای از این اقتدار، "عملیات وعده صادق" است که موجب احساس شکوه و عظمت ایران اسلامی در چشم جهانیان و ناظران جهانی شده است. به تعبیر زیبای  امام خامنه ای(مد ظله العالی)، "یک چهره ستودنی از ملت ایران به نمایش گذاشتند و ظهور قدرت اراده ملت ایران در عرصه بین‌المللی را به اثبات رساندند".
 لازم بذکر است که این موفقیت عظیم بیش از هر چیز مدیون تدابیر و آینده نگری فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه(مد ظله العالی) می باشد که با راهبری و راهبردهای بینظیر خود، ایران را به یک قدرت جهانی و پرچمدار استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و ستم در سراسر عالم تبدیل نموده است.
اینجانب  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به خصوص شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید حسن طهرانی‌مقدم، شهید همدانی، شهید زاهدی، شهید علی هاشمی توفیقات روزافزون غیورمردان و سبزقامتان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان خوزستان و تمامی نقاط حضور جبهه مقاومت تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم(عج) و فرماندهی امام خامنه ای ( مدظله العالی) را از خداوند متعال مسئلت دارم.
مهدی اخوان ضباغ
مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار