کد خبر: ۱۵۶۳۲
حوزه هنری | در راستای ترویج کتابخوانی انجام می شود؛

عرضه بن تخفیف خرید کتاب از ۱۰۰ ناشر توسط باشگاه مهرا

باشگاه مخاطبان فرهنگ و هنر «مهرا» با همکاری مجمع ناشران انقلاب اسلامی و در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، در طرحی ویژه، بن کارت‌های تخفیف 30 درصدی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۷

عرضه بن تخفیف خرید کتاب از ۱۰۰ ناشر توسط باشگاه مهرا

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، باشگاه فرهنگ و هنر «مهرا» به دنبال آن است که بستری برای ارتباط هنرمندان و هنردوستان ایجاد کند و ضمن تسهیل دسترسی مخاطبان به محصولات و خدمات ارائه شده در جبهه فرهنگی انقلاب به رونق جریان فرهنگی کشور کمک کند.

علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی با ثبت نام در باشگاه مهرا در ایام نمایشگاه کتاب (تا 26 اردیبهشت ماه) می‌توانند، علاوه بر استفاده از مزایای فوق‌العاده باشگاه مهرا، از این تخفیف ویژه که بالاترین میزان تخفیف در نمایشگاه است، بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان به دریافت خدمات و بن تخفیف 30 درصدی خرید از نمایشگاه کتاب، می‌توانند به درگاه سایت مهرا به نشانی B2n.ir/bookfair36 مراجعه کرده و مراحل ثبت‌نام خود را انجام دهند؛ برای دریافت بن‌تخفیف به غرفه باشگاه مهرا در نمایشگاه کتاب تهران،شبستان عمومی،انتهای راهرو 20 مراجعه کنند و با فعالیت‌ها، خدمات و مزایای باشگاه مهرا هم آشنا شوند.

گفتنی است دوستداران کتاب با بن‌تخفیف باشگاه مهرا می‌توانند از ناشرین مد نظر خرید کنند، البته میزان استفاده از این بن‌تخفیف از هر انتشارات تا سقف 500 هزار تومان خواهد بود.

باشگاه مخاطبان مهرا در نظر دارد تا با ارائه خدمات متنوع نظیر برگزاری پویش‌های مختلف، اطلاع‌رسانی اخبار مهم و ارائه بسته‌های تخفیفی و... بستری برای ارتباط هنرمندان و هنردوستان ایجاد کند.

اخبار مرتبط
ارسال نظر