کد خبر: ۱۵۷۵۰
رییس تبلیغات اسلامی بیجار:

حجت الاسلام رئیسی مجاهدی که در راه خدمت به مردم به شهادت رسید

رییس تبلیغات اسلامی شهرستان بیجار گفت: حجت الاسلام والمسلمین رئیسی مجاهدی خستگی ناپذیر بود که در راه خدمت به مردم به شهادت رسید.
۰۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۳

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام سعد الله جمادیان، رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان بیجاراظهار کرد: شهید رئیسی، خدمتگزاری خستگی ناپذیر بود و همواره در راه رفع مشکلات مردم گام بر میداشت.

وی افزود: واژه «عالم مجاهد» پاداش ارزشمندی است که مقام معظم رهبری برای حجت الاسلام والمسلمین رئیسی قرار داد و اقدامات ارزشمند این شهید جمهور همواره در اذهان باقی و ماندگار است.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم که اگر کسی در مسیر خدمت به مردم کشته شود در واقع به شهادت رسیده است عنوان کرد: در واقع تمام این افرادی که همراه با رئیس جمهور محترم به شهادت رسیدند مزد خدمت خالصانه خود را که همان شهادت است گرفتند.

حجت الاسلام جمادیان بر لزوم خدمت به مردم تاکید کرد و گفت: حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در راه خدمت به مردم به شهادت رسید بنابراین خدمت صادقانه به مردم باید در دستور کار مدیران قرار بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی به دلیل سقوط بالگرد در مسیر خدمت به همراه تمامی همراهان همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی‌الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

ارسال نظر