کد خبر: ۱۵۹۲۳
رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان:

بیداری ملت‌ها شرط تحقق تمدن نوین اسلامی در جهان است

حجت الاسلام محمدزاده با بیان اینکه بیداری ملت‌ها علیه جنایات اسرائیل موجب ترس و وحشت این رژیم جعلی شده است، گفت: بیداری ملت‌ها شرط تحقق تمدن نوین اسلامی در جهان است.
۱۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۳

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمحمدجواد محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگاران با تأکید اینکه رژیم غاصب اسرائیل در دوران اضمحلال و نابودی قرار گرفته است، اظهار کرد: تلاش مذبوحانه اسرائیل برای کشتن مردم بی‌دفاع غزه و آوارگان رفح نشان از این دارد که این کشور دیگر هیچ قدرتی ندارد.

وی با اشاره به پیش‌بینی رهبر معظم انقلاب که فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، گفت: به لطف الهی و با تدبیر رهبر عظیم الشان انقلاب دوران سرازیری و افول قدرت پوشالی اسرائیل پس از وعده صادق و پاسخ تنبیهی ایران به این رژیم جعلی کلید خورده است.

رئیس اداره سازمان تبلیغات اسلامی گرگان ادامه داد: امروز قیام جهانی علیه رژیم کودک کش اسرائیل آغاز شده است و اینکه بسیاری از ملت‌های جهان و به ویژه دانشجویان آمریکایی فریاد دفاع از مردم مظلوم غزه را سر می‌دهند نشان از این دارد که بیداری در جهان شکل گرفته و دنیا خواستار نابودی رژیم منحوس است.

وی بیداری دنیا علیه جنایات اسرائیل را موجب ترس و وحشت این رژیم جعلی دانست و افزود: شرط تحقق تمدن نوین اسلامی در جهان بیداری ملت‌ها است و قیام مردم اروپا و آمریکا بر علیه رژیم کودک کش اسرائیل نشان دهنده این است که ملت‌ها در مسیر بیداری قرار دارند.

این مقام مسئول تصریح کرد: امروز جهان در مسیر مبارزه با ظلم قرار دارد و اسرائیل با نسل کشی و کشتار مردم بی‌دفاع غزه و فلسطین تلاش می‌کند تا بر روی شکست‌های پی در پی خود سرپوش گذاشته و توجهات افکار عمومی را به سمت دیگری منحرف کند.

جنایت جدید اسرائیل و تجاوز مرگبار و بمباران چادرهای آوارگان در شمال غرب شهر رفح توسط رژیم صهیونیستی که دست کم ۴۵ غیرنظامی فلسطینی را به شهادت رسانده و تعدادی دیگر که اکثراً کودکان و زنان بودند را مجروح کرده است، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته و با واکنش‌های شدید مواجه شده است.

ارسال نظر