روسای سازمان > تست:
روسای سازمان

آیت‌الله احمد جنتی:

مدیران سازمان

متولد ۳ اسفند ۱۳۰۵، عضو فقیه و دبیر شورای نگهبان، رئیس مجلس خبرگان رهبری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی است. وی از ۱۳۶۰ تا ۱۴۰۰ دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و از بدو تأسیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در سال ۱۳۷۲ تا اسفند ۱۳۹۶، رئیس این ستاد بوده‌است.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمود محمدی عراقی:

مدیران سازمان

 ایشان پس از پیروزی انقلاب،مناصب متعددی را دارا بوده است از جمله در سازمان تبلیغات اسلامی و پژوهشگاه حوزه و دانشگاه. وی تولیت موقوفه ی صدر و همچنین ریاست هیئت امناء کانون همبستگی فرزندان شاهد و ریاست هیئت امنای مجتمع حوزه ای صدر(مشکوة) را نیز برعهده دارد.او مدتی رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نماینده ولی فقیه در سپاه و مدتی نیز رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بود.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی :

مدیران سازمان

وی دارای مدرک تحصیلی دکترای فقه و حقوق جزا از مدرسه عالی شهید مطهری وابسته به حوزه علمیه تهران؛ و سابقه ۱۵ سال درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه و تحصیلات حوزوی از سال ۱۳۶۰ است. او با حضورش در سازمان تبلیغات اسلامی نیز در طی شش سال، سالانه ۱۰ دبیرستان علوم و معارف اسلامی را در کشور راه‌اندازی نمود.

در ۵ شهریور ۱۳۹۷ طی حکم رهبرانقلاب ، سید مهدی خاموشی به همراه محمد قمی، احمد واعظی، محمدحسین روحانی‌نژاد و محمدرضا فلاح به عنوان اعضای هیئت امنای سازمان تبلیغات اسلامی منصوب شد.

 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد قمی :

مدیران سازمان

ایشان متولد ۱۳۶۰در قم ، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، عضو هیئت امنای این سازمان و همچنین عضو حقوقی شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای عالی فضای مجازی و شورای عالی جوانان است.

وی دروس حوزوی خویش را نزد مهدی شب‌زنده‌دار، شبیری زنجانی، میرزا جواد تبریزی، سبحانی، هاشمی شاهرودی، صادق آملی لاریجانی، استادی، اشتهاردی، جوادی آملی و یزدان‌پناه، فیاضی، حسینی، گلپایگانی، غنوی، خسروپناه و حبیبی خوانده‌است. او در سال ۱۳۹۳ موفق به دریافت جایزه بنیاد البرز شد.

اهم مسئولیت‌های ایشان:

عضو حقوقی شورای عالی فضای مجازی

مدیرکلی حوزه‌های دانشجویی استان تهران

مسئول مرکز مطالعات و پژوهش‌های اسلامی شریف

قائم‌مقام مدیریت مؤسسه فرهنگ و تمدن توحیدی

مؤسس و مدیر حوزه علوم اسلامی دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف

مشاور عالی مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان کشور

مدیر گروه پژوهشی مهندسی فرهنگی پژوهشکده باقرالعلوم

ریاست سازمان تبلیغات اسلامی