کد خبر: ۱۲۵۱۲
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام خبر داد:

اعزام ۶۰ مبلغ غیر بومی به مساجد، محلات و مدارس در ایام فاطمیه

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام به اعزام ۶۰ مبلع غیربومی به مساجد محلات و مدارس این استان اشاره کرد و گفت: اعزام این مبلغان جهت انجام کار‌های علمی، فرهنگی آموزشی بوده است.
۲۱ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۵

اعزام ۶۰ مبلغ غیر بومی به مساجد ،محلات و مدارس در ایام فاطمیهبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، منوچهر رئیسی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام به انجام برخی اقدامات قبل از ایام فاطمیه اشاره کرد و گفت: برگزاری همایش توجیهی، تبیینی، علمی مبلغین در اداره کل تبلیغات اسلامی استان از جمله این اقدامات است.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۲۰ مبلغ در این برنامه حضور داشته اند خاطرنشان کرد: در این همایش با حضور نماینده، ولی فقیه و مبلغانی از استان قم خط محتوایی فاطمیه ترسیم، تدریس و تبیین شد.

وی به اعزام ۶۰ مبلع غیربومی به مساجد محلات و مدارس اشاره کرد و گفت: اعزام این مبلغان جهت انجام کار‌های علمی، فرهنگی و آموزشی بوده است.

حجت الاسلام رئیسی اقامه نماز جماعت، بازخوانی سیره حضرت فاطمه زهرا (س)، نقش بانوی ۲ عالم در تحقق پیوند‌های اجتماعی و بیان مادرانه‌های حضرت زهرا (س) برای امت اسلام و تبیین معجزه مادری و نشر خوبی‌ها را از جمله مهم‌ترین محور برنامه‌های تبیینی این مبلغان برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری عزاداری‌ها در اماکن مذهبی و برپایی روضه‌های خانگی از دیگر برنامه‌های ایام فاطمیه دوم است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار