کد خبر: ۱۳۷۷۹
امام جمعه شهرستان بدره:

نقش سازمان تبلیغات اسلامی در مردمی‌سازی فرهنگ انقلابی بسیار پررنگ است

در دیدار امام جمعه با کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بدره: نقش سازمان تبلیغات اسلامی در مردمی‌سازی فرهنگ انقلابی بسیار پررنگ است.
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۸

نقش سازمان تبلیغات اسلامی در مردمی‌سازی فرهنگ انقلابی بسیار پررنگ استبه گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام محسن دانیاری امام جمعه بدره در جمع کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بدره گفت: عملکرد سازمان تبلیغات اسلامی در چند ساله اخیر در چند بخش قابل توجه است که در اقدامات چند ساله اخیر این سازمان در عرصه مردمی‌سازی فرهنگ انقلابی شکل گرفته که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به جشن ۱۰ کیلومتری غدیر، برنامه تلویزیونی «محفل» و جاماندگان اربعین اشاره کرد.

وی افزود: مأموریت‌های ویژه‌ای که از سوی این نهاد به صورت فراگیر و مردمی در فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی کشور اجرا شده است، علت افزایش مشارکت مردمی را، نگاهی نو و تحول گرایانه در فرهنگ انقلابی دانست.

امام جمعه بدره در ادامه از اقدامات جامع این نهاد فرهنگی، دینی خاطرنشان کرد: یکی از فعالیت‌های اصیل و مهم سازمان تبلیغات اسلامی اشاعه اسلام ناب است، که با اقدامات مناسب، سازمان تبلیغات اسلامی را به یک نهاد پیشرو در مردمی‌سازی فرهنگ انقلابی تبدیل کرده است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار