کد خبر: ۱۵۱۲۱
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم:

سیلی به گوش اسرائیل، تمام جهانیان را خرسند کرد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم با اشاره به حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران به سرزمین‌های اشغالی گفت: سیلی به گوش اسرائیل، تمام جهانیان را خرسند کرد.
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۰

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامعلی کاظمی با اشاره به حمله موشکی و پهپادی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به سرزمین‌های اشغالی با بیان اینکه سیلی به گوش اسرائیل، تمام جهانیان را خرسند کرد، گفت: عملیات شجاعانه وعده صادق توسط فرزندان غیور ایران اسلامی موجب افتخار است.

وی افزود: رژیم سفاک اسرائیل در طول این سالها بر قتل و به شهادت رساندن ایرانیان و آزادیخواهان پافشاری کرده و تا حد زیادی منافع ملی ما و هویت اسلامی مسلمانان را دستخوش تاراج قرار داده بود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم همچنین بیان کرد: ایران اسلامی امروز در اوج اقتدار قرار دارد و گوشه‌ای از این اقتدار را در عملیات وعده صادق ملاحظه کردیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین کاظمی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در این عملیات، فقط پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی را هدف‌ عملیات موشکی و پهپادی قرار داد و در دیگر نقاط اسرائیل هیچ اقدامی انجام نداد.

وی در ادامه افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با این اقدام به جهانیان نشان داد که ایران اسلامی به مناطق غیرنظامی کاری ندارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم گفت: عملیات «وعده صادق» ایران علیه اهدافی در سرزمین های اشغالی نشان داد که جمهوری اسلامی ایران از توانایی شکل دهی به فرایندهای بازدارندگی در محیط امنیتی خود برخوردار است.

ارسال نظر
پربازدیدترین مطالب
آخرین اخبار
پرطرفدار