کد خبر: ۱۵۷۱۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

هجمه دشمنان علیه شهید رئیسی مانع خدمت‌رسانی به مردم نشد

حجت الاسلام گرزین گفت: خون این شهیدان نشان داد که دلتمردان واقعی نظام ما هیچ وقت از دشمنان نمی‌ترسند.
۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۶

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی،مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بابیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از زمان روی کارآمدن دولت   حجت الاسلام رئیسی تا زمان شهادتش، هجمه‌های سنگینی علیه وی انجام دادند، گفت: این هجمه‌ها نه تنها مانع خدمت‌رسانی دولت به مردم نشد بلکه رئیس جمهور را در ادامه مسیر خدمت استوارتر و مقاوم‌تر کرد.

هجمه دشمنان علیه شهید رئیسی مانع خدمت‌رسانی به مردم نشد

حجت الاسلام عباسعلی گرزین در اجتماع مردم شیعه و اهل سنت گنبدکاووس به‌مناسبت شهادت حجت الاسلام رئیسی اظهار کرد: هجمه‌ها و سنگ اندازی‌ دشمنان و معاندان علیه ایران، سابقه ۴۵ ساله دارد و این تخریب‌ها خللی در مسیر انقلاب ایجاد نخواهد کرد.

وی با تسلیت شهادت حجت الاسلام رئیسی و هیات همراهش، افزود: دشمنان بدانند که وقتی خون پاک عالی ترین مقام اجرایی کشور در راه خدمت به مردم ریخته می‌شود، انقلاب ما زنده بوده و دچار عقب ماندگی و ارتجاع نشده است.

حجت‌الاسلام گرزین همچنین بابیان اینکه خون این عزیزان نشان داد که، «رجایی‌ها، باهنرها، بهشتی‌ها و قاسم سلیمانی‌ها» هیچ وقت تمام نمی‌شوند، اضافه کرد: خون این شهیدان نشان داد که دولتمردان واقعی نظام ما هیچ وقت از دشمنان نمی‌ترسند.

وی همچین :با اشاره به برخی اقدامات زیرساختی دولت سیزدهم در بخش اقتصاد و صنعت و نیز موفقیت‌های آن در توسعه روابط اقتصادی با کشورهای همسایه و جهان و عضویت ایران در سازمان‌های بین المللی، افزود: مجموعه اقدامات شهید رئیسی که از نام و آبروی خود برای ایجاد این زیرساخت‌ها گذشت، سبب شده دشمنان نتوانند براحتی به مردم و امنیت کشور ما آسیب بزنند.

به گفته حجت الاسلام گرزین، رشد اقتصاد داخلی و تجارت خارجی و نیز افزایش حجم سرمایه‌گذاری خارجی در کشور از دیگر دستاوردهای دولت سیزدهم است.

هجمه دشمنان علیه شهید رئیسی مانع خدمت‌رسانی به مردم نشد

وی به شهادت حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان هم در سانحه سقوط بالگرد رئیس جمهور اشاره کرد و بیان کرد: این وزیر با اقدامات خود، موازنه قدرت و راهبردهای دفاعی جمهوری اسلامی را در دنیا افزایش داد.

حجت الاسلام گرزین گفت: شهید رئیسی با تلفیق اخلاص و خدمت با یکدیگر و خستگی ناپذیری اش در خدمت به مردم که روز تعطیل و غیرتعطیل نمی‌شناخت، نزد مردم و خداوند متعال محبوب شد و به درجه رفیع شهادت نائل گشت.

در این مراسم که جمع زیادی از اقشار مختلف مردم گنبدکاووس حضور داشتند، چند تن از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به مداحی پرداختند.

ارسال نظر