کد خبر: ۱۶۴۳۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان مطرح کرد:

مصونیت کشور از ضربه‌های دشمنان با حضور مردم در انتخابات

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: نقش‌آفرینی مردم در انتخابات باعث مصونیت کشور از ضربه‌های همه جانبه دشمنان خواهد شد.
۱۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۹

مصونیت کشور از ضربه‌های دشمنان با حضور مردم در انتخابات

به گزارش روابط عمومی  سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین مهدی فوقی مدیر کل تبلیغات اسلامی اصفهان در نشست مدیران تبلیغات اسلامی استان در شهرستان نطنز  با اشاره به برگزاری دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به لزوم مشارکت همگانی در انتخابات اظهار کرد: با توجه به اینکه مردم یکی از ارکان اصلی انقلاب اسلامی هستند و جمهوریت آن از اول انقلاب تاکنون بر همه دوست و دشمن ثابت شده است، نقش آفرینی مردم باعث مصونیت کشور از ضربه‌های همه جانبه دشمنان خواهد شد.

وی افزود: مردم یقیناً حضور خوبی را در انتخابات خواهند داشت و با هر سلیقه، فکر و اندیشیده‌ای مورد تکریم و احترام هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان تاکید کرد: مردم باید پای صندوق حاضر شوند و از طریق صندوق رأی فضا را برای حضور مدیران لایق و شایسته برای خدمت به انقلاب اسلامی فراهم کنند.

وی تصریح کرد: امروز یکی از مهم‌ترین نقش‌های مردم برای مدیریت تراز کشور، حضور پای صندوق‌های رأی است و نباید نگرانی‌های خودمان و مشکلات خودمان را با رأی ندادن بیشتر کنیم.

وی با بیان اینکه مسؤولان طبیعتاً به انتقادات مردم در حوزه‌های مختلف واقف هستند، افزود: اما برای ما ثابت شده حضور پرشور مردم وضعیت را بیش از پیش بهتر کرده است.

حجت الاسلام و المسلمین فوقی ضمن دعوت از همه مردم برای حضور در انتخابات از مسئولین ادارات و روحانیون و ائمه جماعات خواست با تشویق اقشار مختلف مردم در شهر و روستا  آنان را به حضور در انتخابات ترغیب نمایند.

ارسال نظر