دسترسی سریع
کد خبر: ۷۳۶۳
۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۸
معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم:

اسامی راه یافتگان و زمان آزمون مرحله سوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی اعلام شد

حسین تقی پور معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم از اعلام اسامی راه یافتگان به شرکت در مرحله سوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن خبر داد.
مجید معافی نویسنده

اسامی راه یافتگان و زمان آزمون مرحله سوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی اعلام شد

به گزارش پایگاه خبری نهضت، حسین تقی پور، معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم از اعلام اسامی راه یافتگان به شرکت در مرحله سوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن خبر داد و گفت آزمون مرحله سوم این طرح روز جمعه دوم دی ماه در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار خواهد شد.

معاون آموزش و سنجش سازمان دارالقرآن الکریم گفت: با توجه به برگزاری آزمون مرحله دوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم، از میان ۳۶۸۴ شرکت کننده، در مجموع ۱۰۵۶ نفر حائز دریافت مدرک درجه ۳ تا ۵ شده و از این تعداد ۱۰۱ نفر به آمون مرحله سوم راه یافتند.
تقی پور در ادامه افزود: آزمون مرحله سوم هفدهمین دوره ارزیابی و اعطای مدرک تخصصی به حافظان قرآن کریم روز جمعه دوم دی ماه سال جاری در سازمان دارالقرآن الکریم برگزار خواهد شد.

حافظان قرآن کریم می‌توانند جهت مشاهده نفرات راه یافته به مرحله سوم و حائزین دریافت مدرک درجه ۳ تا ۵ بر روی هرکدام از گزینه‌های مربوطه کلیک کنند.

برای مشاهد اسامی راه یافتگان به مرحله سوم اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده اسامی حائزین کسب مدرک درجه سه اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده اسامی حائزین کسب مدرک درجه چهار اینجا را کلیک کنید.

برای مشاهده اسامی حائزین  کسب مدرک درجه پنج اینجا را کلیک کنید.

ارسال نظر
پرطرفدار